Tavo LRT

2020.04.28 09:16

„Nepažintas meras“: neatpažinto Kaišiadorių rajono mero ir geležinkelio stoties vadovo akistata

LRT.lt2020.04.28 09:16

Trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“ – neatpažįstamai išvaizdą pakeitęs Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus, mėginsiantis spręsti vietos gyventojus kamuojančias problemas.

Žurnalisto Edvardo Kubiliaus pakalbinti žmonės išsakė ne vieną problemą, tarp jų ir daugybę metų netvarkytą, sunkiai vaikštantiems žmonėms nepritaikytą pėsčiųjų tiltą per geležinkelį ir gilių duobių išvagotą Vilniaus gatvę. Siekdami atkreipti valdžios dėmesį gyventojai duobes net buvo pažymėję kapinių žvakutėmis ir gėlėmis.

Neatpažįstamai perrengtas meras pirmiausiai imsis spręsti gatvės problemą – kalbėsis su Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju ir miesto seniūne. Vėliau – tilto problemą. Pirmiausia meras pamėgins juo pereiti nešinas sunkiu krepšiu. Pakalbinęs sutiktus gyventojus, meras iš jų išgirs: „jau prakeikėm mes tą tiltą“. Dar daugiau nemalonių emocijų sukels susitikimas su Kaišiadorių geležinkelio stoties viršininku. „Jei visi valdininkai taip spręstų problemas, jos galėtų neišsispręsti amžiais. Atrodo, jaunas žmogus, bet visai bendrauti nemoka, tik atsikalbinėti“, – po susitikimo sakys neatpažintas V. Tomkus.

Kuo pasibaigė Kaišiadorių geležinkelio stoties vadovo ir mero akistata ir ar pavyko merui išspręsti nors vieną gyventojų įvardytą problemą, žiūrėkite šį trečiadienį 21.30 val. laidoje „Nepažintas meras“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt