Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.28 10:21

Šį šeštadienį – naujas LRT projektas „Dainuok su manim“: žvaigždės kvies dainuoti vaikus

LRT.lt 2020.02.28 10:21

Šeštadienį, vasario 29 d., 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovų laukia ypatinga premjera – prasideda naujas muzikinis projektas „Dainuok su manim“. Projektas startuos intriga – nors jo esmė yra muzikinės kovos tarp vaikų ir žinomų Lietuvos atlikėjų duetų, tačiau jų kol kas nėra. Poros susikurs žiūrovų akivaizdoje per pirmąsias atrankines laidas.

Į TV studiją keturi profesionalūs dainininkai įžengs veidus paslėpę kaukėmis – iki pat paskutinės sekundės nebus aišku, kas po jomis slepiasi. Iššūkis laukia ir pačių muzikos atlikėjų – dviem iš jų pasirinkus tą patį vaiką, pats jaunasis dainininkas nuspręs, su kuriuo iš jų kurti duetą. Tiesa, jam teks rinktis vis dar nežinant atlikėjo tapatybės – taip siekiama išvengti išankstinių simpatijų žinomiems veidams.

„Aš labiausiai noriu, kad partneris ar partnerė būtų muzikali. Tikiu, kad būtent tai – mano stipriausia savybė, todėl galėsime kūrinius aranžuoti, keisti, sulieti dainas. Ieškodamas porininko lauksiu tos natos, tos spalvos balse, jausmo, kad muziką suprantame panašiai“, – sako vienas iš tapatybės vis dar neatskleidžiančių atlikėjų.

„Vaikus labai myliu. Manau, kad jie – didžiuliai maži žmonės, turintys daugiau fantazijos nei suaugę. Tikiuosi, daug kalbėsimės, ieškosime geriausių sprendimų. Esu pasidaręs nemažą sąrašą duetų, kuriuos norėčiau sudainuoti“, – tęsia jis.

„Jei teks mėginti įtikinti vaiką, kad pasirinktų būtent mane, atskleisiu, kad esu dainavęs su pasaulinio garso žvaigžde. Tuo pačiu esu pasiryžęs itin daug laiko skirti bendram darbui, repeticijoms, aranžuotėms. Žinau, kad projekte dalyvaujantys profesionalai – tikri kūrėjai, todėl pasirodymai bus fantastiški. Nuo to tik geriau žiūrovams, o aš tikiuosi, kad man svils padai ir reikės labai daug dirbti“, – atskleidė kitas projekte dalyvaujantis muzikos pasaulio profesionalas.

Nors kol kas profesionalių dainininkų tapatybės neatskleidžiamos, projekto kūrėjas Laurynas Šeškus sako, kad žiūrovams jie yra puikiai pažįstami. „Dainininkai – aukščiausios klasės profesionalai, žiūrovų ir klausytojų numylėtiniai. Jų kūriniai „YouTube“ renka milijonus peržiūrų, albumai tampa platininiais, kai kurie iš jų yra atpažįstami ir už Lietuvos sienų“, – intrigavo L. Šeškus.

Apsispręsti žvaigždėms padės patariamąjį balsą turinti komisija: kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

„Dainuok su manim“ – naujas LRT TELEVIZIJOS projektas, kurio ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas. Kurie pirmieji keturi jaunieji dainininkai išgirs lemtingąjį „Dainuok su manim“, paaiškės jau šį šeštadienį 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą