Tavo LRT

2019.11.18 14:22

Yra ką žiūrėti: LRT savaitės filmų gidas

LRT.lt2019.11.18 14:22

Šią savaitę LRT filmų gidas rekomenduoja nepraleisti „Elito kino“, „Kino žvaigždžių alėjos“ bei „Europos kino“ rubrikų. Adrenalino mėgėjams – pora veiksmo filmų, smagiam savaitgaliui – iš pačios Brazilijos atkeliavusi komedija, o dokumentikos žanro gerbėjams – net dvi lietuviškos juostos. Savo filmą išsirinks kiekvienas!

Pirmadienis. Lapkričio 18 d.

Savaitė prasideda dokumentiniu Juozo Javaičio ir Audronio Liugos filmu „Eimuntas Nekrošius: nutolinti horizontą“. Čia iš arti vaizduojamas režisieriaus kūrybinio darbo procesas, atvirai ir nuoširdžiai žvelgiama į menininką ir žmogų, kuris savo darbais tolino horizontą... Stebėkite 21.30 val. per LRT PLIUS.

Ketvirtadienis. Lapkričio 21 d.

Tęsiasi „Scanoramos“ filmų vakarai „Elito kino“ rubrikoje. Šią savaitę 21.30 val. per LRT PLIUS išvysite 2017 metais sukurtą dramą „Nemeilė“. Rusų režisieriaus juosta pasakoja apie byrančią Boriso ir Ženios šeimą, kurioje du žmones jungia tik bendras butas, tampantis konfliktų priežastimi, ir sūnus Alioša, kuris pabėga po to, kai slapta išgirsta, kad tėvai ketina jį atiduoti į vaikų globos namus.

Penktadienis. Lapkričio 22 d.

Europos kino rubrika pristato vokiečių dramą „Mažumą kitokia“. Juostos veikėja – septyniolikmetė Eva, serganti Tureto sindromu. Jos šeima merginą myli ir priima tokią, kokia ji yra, tačiau Eva ir jos šeimynykščiai susiduria su finansiniais sunkumais, kurie lemia jų šeimos persikėlimą į Berlyną. Sindromas, kuriuo serga Eva, čia trukdo susirasti taip reikalingą darbą... Jautri ir šilta juosta nepaliks abejingų: įsijunkite 21.30 val. per LRT PLIUS.

LRT TELEVIZIJOJE vėlyvą penktadienio vakarą – veiksmo trileris „Bastilijos diena“. 2016 metais pasirodęs kino filmas buvo kurtas Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, JAV ir Liuksemburge, todėl nutrūktgalviškas lakstymas gatvėmis ir stogais čia atrodo išties įspūdingai. Filme bendradarbiauti priversti du skirtingų sričių profesionalai: slaptasis CŽV agentas ir miklus kišenvagis. Kokia bus jų kelionė neatrastose Paryžiaus vietose? Stebėkite nuo 22.55 val.

Šeštadienis. Lapkričio 23 d.

„Kino žvaigždžių alėjos“ svečias – aštuonioliktasis filmas apie agentą Džeimsą Bondą „Rytojus niekada nemiršta“. Juostoje vaizduojamas spaudos magnatas, kurio verslo ir galios įtaka gali sukelti ginkluotą konfliktą tarp JAV ir Kinijos. Kad tam būtų sukliudyta, įsikišti turi specialusis agentas Džeimsas Bondas, kurį filme įkūnija Pierce`as Brosnanas. Stebėkite 21 val. per LRT PLIUS.

Nuotaikinga brazilų komedija „Suknelė vestuvėms“ į LRT TELEVIZIJOS eterį atkeliauja žaismingam šeštadienio vakarui nuo 23.10 val. Į kokias kurioziškas situacijas gali įvelti ne laiku ir ne vietoje plyšusi suknelė? Nustebsit, kiek daug nuotykių juostoje prasidėjo kaip tik šitaip...

Sekmadienis. Lapkričio 24 d.

22.30 val. LRT TELEVIZIJOJE laukia lietuviškos dokumentikos vakaras su Baltijos šalių dokumentikos žanro grandais. „Laiko tiltai“ – meditatyvi 2018 metų juosta apie poetinės dokumentikos meistrus ir jų keliamus, išgyvenamus, nagrinėjamus laiko bei būties klausimus. Filmo autoriai – Audrius Stonys ir Kristinė Briedė.

Populiariausi