Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.09 10:59

Italų draminis serialas „Ponių rojus“ – žiūrimiausias LRT mediatekoje

LRT.lt 2019.09.09 10:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašas – italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovams taip pat buvo įdomi „priešrudeninė“ veido mankšta, padedanti išlyginti ir „sezoninę“ raukšlę tarp antakių. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ veido mankštos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė parodė, kaip atlikti šią mankštą.

Dar vienas įrašas, sulaukęs itin daug peržiūrų – laida „Klauskite daktaro“. Kokį sūrį valgyti sveikiausia, o kurio geriau atsisakyti? Laidos vedėjas Alvydas Unikauskas atskleidė, kokie penki sūriai turėtų atsirasti ant jūsų stalo. Taip pat laidoje pasakota, kuri sūrio rūšis lėtina senėjimą, gerina širdies, raumenų, nervų funkcijas bei gali būti prevencinė priemonė prieš vėžį. Konsultavo gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė, o gardžius sūrių patiekalus gamino Rita Šilenskienė. Laidos svečias – Giedrius Masalskis. Rubrika „Kalba vaikai“: Tumas papasakojo, koks pieno produktas yra pats geriausias žmogaus sveikatai.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir socialinė dokumentika „(Ne)emigrantai“. Neįtikėtinomis sąlygomis Londone gyvenantys benamiai iš Lietuvos kiekvieną dieną keliasi su viltimi susirasti darbą. Pašnekovas Algis papasakojo, ką reiškia būti benamiu šiame Anglijos mieste: nereikia net išmaldos prašyti.

Taip pat žiūrovams buvo įdomios „Dviračio žinios“ ir naujas Druskininkų himnas. Virš Druskininkų skrendantys tarptautinio lainerio pilotai neištvėrė pamatę neeilinį miesto grožį ir užtraukė dainą, kuri netolimoje ateityje neabejotinai taps oficialiu Druskininkų himnu.

1. „Ponių rojus“

2. „Labas rytas, Lietuva“

„Priešrudeninė“ veido mankšta padės išsilyginti ir „sezoninę“ raukšlę tarp antakių

3. „Klauskite daktaro“

Klauskite daktaro. Kokį sūrį valgyti sveikiausia, o kurio geriau atsisakyti?

4. „(Ne)emigrantai“

(Ne)emigrantai. Neįtikėtinomis sąlygomis Londone gyvenantys benamiai iš Lietuvos kiekvieną dieną keliasi su viltimi susirasti darbą

5. „Dviračio žinios“

Naujas Druskininkų himnas: čia poezijos ruduo vaiskus, deja, „dvaro“ greit nebus
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą