Tavo LRT

2019.06.03 10:38

Serialas „Ponių rojus“ – žiūrimiausias LRT mediatekoje

LRT.lt 2019.06.03 10:38

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Dar vienas itin populiarus praėjusios savaitės įrašas – nepakartojamo liaudies metalo „Dviračio žinių“ orkestro daina Raimondui Šarūnui Marčiulioniui. Anksčiau, sovietiniais laikais, viskas, kas buvo susiję su ateiviais, būdavo pažymėta grifu „Slaptai“, todėl apie Š. Marčiulionį dainos kurti neleido valdžia. Dabar Lietuva laisva, todėl galima kurti apie ką norima.

LRT.lt lankytojus taip pat domino muzikinio duetų konkurso „Dvi kartos“ finalas. Projekte dalyvavo tiek profesionalūs, tiek nežinomi talentingi atlikėjai. Kiekvienas duetas buvo sudarytas iš skirtingų kartų atstovų. Šeštadienį dvylika savaičių trukęs konkursas pasiekė kulminaciją – po įtemptos ir jautrios kovos paaiškėjo projekto nugalėtojai. Jais tapo jauniausia projekto dalyvė Sofija Vasilevskytė su Vaidu Baumila.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir išskirtinai naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Serialo pagrindinė veikėja – prieš visuomenės nustatytas normas maištaujanti paauglė Kotryna, kurios tėvai išsiskyrę ir neskiria merginai dėmesio, tad ji jaučiasi palikta likimo valiai. Kotrynos vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė, o pats serialas sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais.

Žiūrovus taip pat domino kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Jos vedėja Beata Nicholson siūlė improvizuoti ir paragauti „žalibarščių“. Taip pat gamintos vasariškos brusketos (itališki skrebučiai): su pomidorais, mocarela, braškėmis ir aitriuoju medumi; gardintos kumpiu, ožkos sūriu ir šilauogėmis. Kotryna Remeikaitė kepė tortą su uogomis. Laidoje svečiavosi lengvaatletė, šuolių į aukštį Europos čempionė Airinė Palšytė.

1. „Ponių rojus“

2. „Dviračio žinios“

Daina Marčiulioniui: jį iššifruoti gali tik Malderis ir Skali

3. „Dvi kartos“

Dvi kartos. Finalas

4. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 15 s.

5. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. Improvizacijos su mėgstamiausia vasaros sriuba – šaltibarščiais