Vilniaus „Žalgiris“ pergale pradėjo Europos lygos turnyrą

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pergale Farerų salyne pradėjo UEFA Europos lygos turnyrą. Lietuvos vicečempionai 2:1 (1:0) įveikė „KI Klaksvik“ klubą, abu įvarčius pelnę smūgiais po kampinių galva.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vidurio gynėjas iš Senegalo Mamadou Mbodjis iššoko aukštai 91-ąją minutę ir gražiu smūgiu galva išplėšė pergalę „Žalgiriui“ Torshaune.

Europos lygos rungtynėse išvykoje Vilniaus komanda pirmavo po panašios atakos – 40-ąją minutę keliant kampinį rumunas Liviu Antalis atsidūrė prie pirmojo virpsto ir meistriškai nukreipė kamuolį į vartus.

Vilniaus futbolininkai daugiau laiko kontroliavo kamuolį Farerų sostinės stadione, bet pavojingų progų įvarčiams nesukūrė daug.

Žalgiriečiai buvo patekę į nemalonią padėtį, kai 60-ąją minutę baudos aikštelėje suklydo Donovanas Slijngardas. Gynėjas iš Nyderlandų ranka atmušė aukšta trajektorija atskriejusį kamuolį, o į svečių vartus skirtą 11 metrų baudinį realizavo Joannes Bjartalidas.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje vilniečiai palaužė Farerų komandą ir turės gerą galimybę žengti į kitą etapą per atsakomąsias rungtynes Vilniuje liepos 19 dieną.