Naujienų srautas

Sportas2026.08.03 21:36

Sabonio treniruojamas „Lions“ klubas sužais rungtynes su NBA komanda

LRT.lt 2026.08.03 21:36
00:00
|
00:00
00:00

Tautvydo Sabonio treniruojamas Londono „Lions“ klubas oficialiai paskelbė apie spalio 12 dieną vyksiančias draugiškas rungtynes.

„Lions“ ekipa Portlande žais prieš vietos „Trail Blazers“ krepšininkus. Pranešime skelbiama, kad „Lions“ taps pirmąja Didžiosios Britanijos ekipa, kuris žais prieš NBA klubą.

Įdomu tai, kad ši dvikova vyks jau prasidėjus Europos taurės sezonui. Spalio 10 dieną „Lions“ Londone susitiks su Tenerifės „La Laguna“, o spalio 15-ąją priims Frankfurto „Skyliners“ krepšinininkus.

Be T. Sabonio „Lions“ klube dar dirba Martynas Purlys, Gintaras Krapikas, Vytautas Pliauga, Domantas Tautkus ir Justinas Liaudinskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi