Sportas

2018.10.07 22:16

R. Mahrezas prašovė 11 metrų baudinį, „Liverpool“ ir „ManCity“ sužaidė taikiai

BNS2018.10.07 22:16

Anglijos futbolo čempionato lyderių dvikovoje sekmadienį „Manchester City“ turėjo gerą progą išsivežti pergalę iš Liverpulio, bet 86 minutę Riyadas Mahrezas šovė virš vartų iš 11 metrų baudinio.

Anglijos futbolo čempionato lyderių dvikovoje sekmadienį „Manchester City“ turėjo gerą progą išsivežti pergalę iš Liverpulio, bet Riyadas Mahrezas nepataikė į vartus iš 11 metrų baudinio rungtynių pabaigoje.

BBC skaičiavimais, Alžyro futbolininkas prašovė penktą iš aštuonių pastarųjų baudinių (keturi „Leicester City“ ir vienas „Manchester City“ gretose), o tai lėmė nulines lygiąsias Liverpulyje.

„Manchester City“ ir „Liverpool“ rungtynėse nebuvo daug progų, nors buvo tikėtasi kitokio mačo, o Anglijos lygoje dvivaldystė tapo trivaldystė.

Prieš po 20 taškų per 8 mačus surinkusių Mančesterio ir Liverpulio klubų prisidėjo Londono „Chelsea“, sekmadienį 3:0 įveikusi išvykoje „Southampton“.

Ketvirtą vietą su 18 taškų užima Londono „Arsenal“, trečiosiose sekmadienio rungtynėse 5:1 išvykoje sutriuškinęs „Fulham“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt