Naujienų srautas

Sportas2018.08.13 16:12

„Trakai“ atsisveikino su vartininku T. Šeremeta

LRT.lt 2018.08.13 16:12

Pergalę prieš „Jonavą“ pažymėjęs „Trakų“ futbolo klubas pirmadienį oficialiai atsisveikino su dvejus metus komandoje žaidusiu vartininku Timofejumi Šeremeta. Pastarasis sekmadienio rungtynėse jau nebuvo registruotas, teigiama klubo pranešime žiniasklaidai.

Atvykęs į „Trakus“, buvęs Ukrainos jaunimo rinktinės vartininkas liko Igno Plūko šešėlyje. Vis tik, šiemet, pastarajam patyrus traumą, T. Šeremeta sezoną pradėjo kaip pagrindinis pagrindinės komandos vartininkas. Tiesa, šansą suteikus Tomui Švedkauskui, pastarasis juo užtikrintai pasinaudojo.

„Timofejus pasiprašė, kad jį paleistumėm ir mes jo prašymui neprieštaravom. Karjerą jis planuoja tęsti gimtinėje, o mes tik galime palinkėti jam sėkmės ir padėkoti už praleistą laiką kartu“, - sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Ukrainietis per 2017 metus A lygoje, pirmoje lygoje ir kontrolinėse rungtynėse neutralizavo net penkis 11 m baudinius. Per karjerą „Trakuose“ jis spėjo tapti Lietuvos vicečempionu bei bronzos medalio laimėtoju.

Sekmadienį atsarginio vartininko rolė atiteko iš Klaipėdos „Atlanto“ persikėlusiam Vincentui Šarkauskui. Klubo sistemoje yra dar ir 18-metis vartininkas Tomas Čepulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi