2018.02.11 22:40

Nė karto iš toli neprametęs J. Valančiūnas pranoko D. Howardą, o „Raptors“ sutriuškino „Hornets“

basketnews.lt 2018.02.11 22:40

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jonas Valančiūnas ir vėl baudė varžovus taikliais tritaškiais, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (39-16) išvykoje 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29) neturėjo problemų su Šarlotės „Hornets“ (23-33).

Kanados ekipa jau pasiekė penktąją pergalę iš eilės, o „Hornets“ pralaimėjimų serija prasitęsė iki ketverių paeiliui.

„Hornets“ rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir pirmosiomis minutėmis pirmavo 12:2, bet svečiai šį deficitą likvidavo dar pirmajame kėlinyje, po kurio turėjo 4 taškų persvarą (30:26).

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. „Raptors“ ketvirtį pradėjo įspūdingu spurtu 15:2 ir į priekį pabėgo 20 taškų (77:57). J. Valančiūnas per šią atkarpą surinko 8 taškus, pataikęs abu savo tritaškius.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ tik didino savo persvarą, kuri vienu metu buvo pasiekusi 36 taškų ribą (115:79).

Nugalėtojams Jonas Valančiūnas pelnė 21 tašką (7/12 dvitaškių, 2/2 tritaškiai, 1/4 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei blokavo metimą.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23, Dwightas Howardas 17, Jeremy Lambas 13.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25, C.J. Milesas 24, Jonas Valančiūnas 21.