2018.02.03 22:20

P. E. Aubameyangas ir A. Sanchezas mušė debiutinius įvarčius, „Man City“ prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaisti septyni 26-ojo turo susitikimai, kurie sėkmingai susiklostė šią žiemą į naujas ekipas persikėlusiems puolėjams.

Londono „Arsenal“ komandoje įvarčiu debiutavo iš Dortmundo „Borussia“ atvykęs Pierre`as–Emerickas Aubameyangas, padėjęs net 5-1 sutriuškinti Liverpulio „Everton“.

Gabono futbolo žvaigždė pasižymėjo 37-ąją minutę. Be jo pasižymėjo Laurentas Koscielny ir net tris įvarčius pelnęs Aaronas Ramsey.

Pirmąjį įvartį naujame klube pelnė ir „Arsenal“ į „Manchester United“ iškeitęs Alexis Sanchezas, padėjęs „raudoniesiems velniams“ 2-0 įvekti „Huddersfield Town“.

Pirmąjį mačo įvartį 55-ąją minutę pelnė Romelu Lukaku, o 68-ąją minutę A. Sanchezas išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir pats stojo mušti 11 metrų baudinio.

Nors „Everton“ vartininkas čiliečio smūgį atrėmė, kamuolys atšoko po puolėjo kojomis, o šis antruoju šansu pasinaudojo ir padvigubino Jose Mourinho auklėtinių persvarą.

Tuo metu kita Mančesterio ekipa šeštadienį prarado taškus. Čempionate pirmaujantys „Manchester City“ futbolininkai svečiuose 1-1 sužaidė su „Burnley“.

22-ąją minutę Pepo Guardiolos kariauną į priekį išvedė gynėjas Danilo, bet 82-ąją minutę pelnytas Johanno Bergo Gudmundssono įvartis išplėšė lygiąsias.

Skirtumas tarp dviejų pirmaujančių Mančesterio klubų sumažėjo iki 13 taškų.