2018.01.20 23:47

„Premier“ lygoje – triuškinanti „Arsenal“ pergalė

eurofootball.lt 2018.01.20 23:47

Šeštadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar septynerios 24-ojo turo rungtynės.

Dėl titulo vis dar besivaržantis „Manchester United“ po sunkios kovos išvykoje palaužė „Burnley“. Jose Mourinho auklėtiniams tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

Pergalingas rungtynių įvartis krito 54-ąją minutę. Puikų perdavimą iš Romelu Lukaku kairiajame krašte gavęs Anthony Martialis turėjo laiko prisitaikyti prie varžovų vartininko padėties ir įspūdingu šūviu į patį vartų kampą atvedė „raudonuosius velnius“ į pergalę.

Kitose rungtynėse pyktį po ne itin sėkmingos atkarpos ant „Crystal Palace“ išliejo Londono „Arsenal“. Per pirmąsias rungtynių 22 minutes „kanonieriai“ pasiekė net keturis įvarčius ir nugalėtojas jau buvo aiškus.

6-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho Monrealis, o pranašumą po to pačio ispano perdavimo netrukus padidino Alexas Iwobi. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - pasižymėjo Laurentas Koscielny.

22-ąją minutę į visišką nokdauną varžovus pasiuntė Mesutas Ozilas, kuris meistriškai sukūrė idealią progą pasižymėti Alexandre'ui Lacazette'ui, galiausiai nutraukusiam įvarčių badą.

78-ąją minutę paguodos įvartis „Crystal Palace“ gretose pasiekė Luka Milivojevičius.

Likusios dvikovos baigėsi „Leicester“ ir „Stoke City“ klubų pergalėmis, o „Everton“ ir „West Ham“ išplėšė lygiąsias žaisdami namuose.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Manchester City“ sugrįžo į pergalių kelią. Pirmąjį pralaimėjimą praėjusį savaitgalį patyrę "miestiečiai" rezultatu 3-1 nugalėjo „Newcastle“.

Į pergalę šeimininkus vedė Sergio Aguero – argentinietis į „šarkų“ vartus pasiuntė tris tikslius smūgius. 67-ąją minutę intrigą rungtynėse buvo sugrąžinęs Jacobas Murphy.