Sportas

2017.12.14 11:23

G. Titenis pagerino rekordą, bet mūsiškiai nepateko į 200 m krūtine finalą

LRT.lt2017.12.14 11:23

Lietuvos sportininkai tęsia pasirodymus Kopenhagoje (Danija) vykstančiame Europos plaukimo trumpajame (25 m) baseine čempionate. 

Ketvirtadienį 200 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje dalyvavusiems Giedriui Titeniui ir Andriui Šidlauskui į finalą prasimušti nepavyko.

A. Šidlauskas distanciją įveikė per 2.08,96 sek. ir savo plaukime buvo šeštas, G. Titenis buvo greitesnis – su 2.06,92 sek. rezultatu jam pavyko pagerinti Lietuvos rekordą. Savo plaukime G. Titenis buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje liko 11-as.

Trečiadienį Danas Rapšys 200 metrų plaukimo nugara rungtyje iškovojo pirmąjį (bronzos) Lietuvos medalį šiame čempionate. Vėliau aukso medaliu nudžiugino ir Rūta Meilutytė, sėkmingai finišavusi 50 metrų plaukimo krūtine finale.

Kopenhagoje vyksiančiame Europos plaukimo čempionate dalyvauja visi stipriausi mūsų šalies plaukikai. Tarp jų – Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė, Tadas Duškinas, Povilas Strazdas, Gytis Stankevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt