Naujienų srautas

Sportas2017.12.13 14:03

U. Mažutaitytė nepateko į 100 m nugara rungties pusfinalį

LRT.lt 2017.12.13 14:03

Kovas trečiadienį Danijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate pradėjo ir Ugnė Mažutaitytė – ji dalyvavo 100 m nugara rungties atrankoje.

Penktajame plaukime iš penkių startavusi 20-metė kaunietė distanciją įveikė per 1.01,52 min. ir savo plaukime liko priešpaskutinė – devinta. 9 takelyje startavusi lietuvė įveikus pusę distancijos buvo paskutinė – dešimta.

Ji gerokai atsiliko nuo savo geriausio rezultato, kuris yra ir Lietuvos rekordas – 59,76 sek., tačiau po plaukimo buvo gana optimistiška.

„Įvertinus tai, kad buvau keturias dienas neplaukusi, tris dienas tinkami nemiegojusi ir nevalgiusi normalaus maisto, manau, pasirodžiau dar visai neblogai. Keliaujant į Daniją, man 2 kartus atšaukė skrydžius, pametė lagaminą, kurio vis dar neturiu, o Londone įstrigau 2 dienas. Dėl tokių „nuotykių“ savęs šiandien prašiau tik vieno – kad išplaukčiau, nes pabaigoje rankos jau vos besisuko. Todėl pasiektas laikas visai neblogas. Manau, kad iki starto ilgesnėje distancijoje atsigausiu ir ten viskas bus geriau“, – neabejojo U. Mažutaitytė.

Plaukimą ir atranką laimėjo vengrė Katinka Hosszu – 56,78 sek. Jai priklauso ir Europos rekordas – 55,52 sek. Įdomu, kad paskutinį kelialapį į pusfinalį gavo vos 14-os sulaukusi baltarusė Anastasija Škurdai. Tuo metu lietuvė liko 39-a tarp 50-ies atrankoje startavusių plaukikių.

LRT stop kadras

U. Mažutaitytė taip pat dalyvaus 200 m nugara rungties atrankoje.

Trečiadienį ryte 100 metrų peteliške rungtyje nesėkmingai varžėsi Deividas Margevičius ir Tadas Duškinas. Kiek vėliau į 50 m krūtine rungties pusfinalį pateko Rūta Meilutytė. 50 m krūtine rungties atrankoje taip pat dalyvavo Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas – jie į rungties pusfinalį nepateko

Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionatas vyksta gruodžio 13–17 dienomis Danijos sostinėje Kopenhagoje. Lietuvių pasirodymus tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir LRT.lt.

Plačiau apie čempionatą – apžvalgoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi