Sportas

2017.11.30 20:27

E. Mockevičius „Lietuvos ryte“ debiutuos tik po Naujųjų metų

ELTA 2017.11.30 20:27

Po peties operacijos sveikstantis vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius Vilniaus „Lietuvos ryto:“ krepšinio klubo gretose debiutuos po Naujųjų metų. 25-erių metų krepšininkas intensyviai sportuoja ir, planuojama, kad į aikštę grįš 2018 metų pradžioje.

Šiuo metu vidurio puolėjas sėkmingai atlieka reabilitaciją ir aukščiausio lygio krepšiniui turėtų būti pasiruošęs sausį.

„Reabilitacija vyksta pagal planą, – pasakojo komandos gydytojas Mantas Ambraška. – Iš dalies jis jau gali dalyvauti treniruočių procese su komanda. Nenorime skubėti, nes trauma buvo sudėtinga, bet džiaugiamės jo progresu kasdien. Privalome išlikti kantrūs ir tikimės, kad Egidijus aukščiausio lygio krepšiniui jau bus pasiruošęs prasidėjus kitiems metams“.

Rugsėjo mėnesio pabaigoje sostinės klubą papildęs kuršėniškis anksčiau patirtį kaupė JAV – žaidė NCAA pirmenybėse ir buvo sudaręs sutartį su NBA klubu „Brooklyn Nets“, tačiau stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jis nedebiutavo ir 2016-2017 metų sezone rungtyniavo „Long Island Nets“ komandoje, žaidžiančioje NBA plėtojimosi lygoje. Lietuvis kovojo nepaisydamas peties skausmo ir per susitikimą pelnydavo po 7,7 taško bei atkovodavo po 7,9 kamuolio.

Paskutines rungtynes E. Mockevičius sužaidė kovo mėnesio pabaigoje, o birželį jam Majamyje buvo atlikta peties operacija.