Sportas

2021.02.07 15:00

LRT PLIUS eteryje – svarbiausios FIFA pasaulio klubų taurės kovos

LRT.lt2021.02.07 15:00

Dohoje (Katare) vykstančiame FIFA pasaulio klubų taurės turnyre prasideda svarbiausių kovų metas. Šiandien paaiškės pirmasis finalo dalyvis, pirmadienį vakare – antrasis. Šias dvikovas transliuos LRT PLIUS ir portalas LRT.lt.

FIFA pasaulio klubų taurėje, kuri dėl pandemijos iš gruodžio mėnesio buvo perkelta į vasarį, varžosi stipriausios žemynų komandos.

Pirmajame pusfinalyje susitinka Pietų Amerikos bei Šiaurės ir Centrinės Amerikos atstovai – San Paulo „Palmeiras“ (Brazilija) ir Monterėjaus „Tigres“ (Meksika). Šią akistatą nuo 19:55 val. šiandien galėsite stebėti per LRT PLIUS.

Šios poros nugalėtojas finale susikaus su antrojo pusfinalio laimėtoju. Pirmadienį nuo 19:55 val. bus transliuojama Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ir Kairo „Al Ahly“ (Egiptas) akistata.

Abiejų pusfinalių nugalėtojai finale susikaus vasario 11-ąją dieną. Šias rungtynes, kaip ir kovą dėl trečios vietos, taip pat transliuos LRT PLIUS. Rungtynės dėl trečios vietos ketvirtadienį prasidės 16:55 val., finalas – 19:55 val.

FIFA pasaulio klubų taurėje beveik nenugalimi yra europiečiai – tik keturis kartus nuo 2000-ųjų taurė iškeliavo į Braziliją. Visus kitus sykius laimėjo Europos komanda.

„Bayern“ šiame turnyre anksčiau žaidė tik kartą, 2013-aisiais. Tuomet jie finale rezultatu 2:0 įveikė Kasablankos „Raja“.

Daugiausiai sykių turnyre yra triumfavęs Europos futbolo karalius Madrido „Real“ klubas – keturios taurės trofėjų kolekcijoje.