Sportas

2020.03.12 06:46

Nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis NBA žaidėjui, sezonas stabdomas

LRT.lt2020.03.12 06:46

Pasaulį paralyžiuojantis koronavirusas paliko žymę ir stipriausioje krepšinio lygoje NBA. Užfiksuotas pirmasis viruso atvejis lygoje ir priimtas sprendimas stabdyti sezoną.

Jutos „Jazz“ vidurio puolėjas tapo pirmasis, kuriam lygoje nustatytas toks susirgimas, o lyga iš karto ėmėsi priemonių ir pranešė stabdanti sezoną, praneša apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis.

„Jazz“ Oklahomoje šią naktį turėjo kautis su vietos „Thunder“, mačas buvo atšauktas žaidėjams jau praktiškai laukiant pirmojo ginčo kamuolio.

Žaidėjai buvo išsiųsti į savas rūbines ir karantinuoti arenoje.

Taip pat pranešama, jog abiejų komandų žaidėjai iki testo rezultato neturėjo kontakto su Rudy Gobertu, jo arenoje prieš rungtynes nebuvo.

Pranešama, kad Jutos žaidėjai dabar vis dar yra uždaryti arenoje ir negali skristi namo, jiems bus siekiama suorganizuoti kelionę namo autobusais. Tiesa, jau tik kitą dieną.

Taip pat teigiama, kad žaidėjams, kurių komandos dešimties dienų laikotarpyje rungtyniavo su Jutos krepšininkais, nurodyta izoliuotis. Tai yra Klivlando „Cavaliers“, Niujorko „Knicks“, Bostono „Celtics“, Detroito „Pistons“ ir Toronto „Raptors“.

Kiek vėliau į tolimesnį laiką buvo nukeltas ir mačas tarp Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Sakramento „Kings“. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad vienas iš mače turėjusių švilpti arbitrų prieš kelias dienas dirbo Jutoje.

Dalaso „Mavericks“ vadovas Markas Cubanas, kurio komanda dar spėjo sužaisti savas rungtynes sako, kad NBA leido komandoms tęsti treniruotes, tačiau žaidėjai negali turėti lankytojų iš kitų miestų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt