Sportas

2020.02.14 16:44

Senstantis legendinis Pele: mano problemos – normalios mano amžiui

LRT.lt 2020.02.14 16:44

Legendinis Brazilijos futbolininkas Pele, anot su žiniasklaida kalbėjusio jo sūnaus Edinho, pastaruoju metu dėl sveikatos problemų gėdijasi išeiti iš namų ir pasirodyti viešumoje. Vis dėlto 79-erių Pele paneigė tokias sūnaus kalbas.

Geriausiu visų laikų futbolininku vadinamas Pele teigė, kad jaučiasi neblogai: „Man viskas gerai. Aš ir toliau bandau taikytis su savo fizine būkle ir ribotumu, kaip tik galiu geriausiai. Tikiuosi ir toliau žengti pirmyn.“

Jo sūnus žiniasklaidai neseniai teigė, kad Pele jau negali judėti be pagalbos, todėl gėdijasi pasirodyti viešumoje. Kaip teigia Reuters, pastaruoju metu daugiausia viešų jo pasirodymų buvo sėdint neįgaliojo vežimėlyje.

1281 įvartį per 1363 karjeros rungtynes klubuose ir 77 įvarčius per 91 mačą rinktinėje įmušęs Pele pernai buvo atsidūręs ligoninėje dėl šlapimo takų uždegimo, o 2015 m. jam buvo atlikta prostatos operacija.

BBC teigia, kad buvusio futbolininko draugai sakė, jog šių metų sausis Pele buvo itin užimtas darbais.

Be įvairių komercinių veiklų ir fotosesijų Pele kartu su britų režisieriumi kuria dokumentinį filmą apie savo karjerą.

„Nevengiu vykdyti savo susitarimų ir nuolat esu užimtas. Turiu ir gerų, ir blogų dienų. Tačiau tai yra normalu mano amžiaus žmogui. Esu pasiryžęs ir pasitikiu tuo, ką darau“, - teigė Pele.