Sportas

2019.06.15 16:20

Finansinių problemų kamuojamas „Stumbras“ atsisakė žaisti A lygos rungtynes

Papildyta 17.48 val.
LRT.lt2019.06.15 16:20

A lygos susitikimas tarp Kauno „Stumbro“ ir „Palangos“ klubų šeštadienį neįvyks. Kauno ekipa išplatino pranešimą, jog neketina rungtyniauti.

Nacionalinių pirmenybų mačas turėjo prasidėti šeštadienį 17 val. Ryte „Stumbras“ vis dar reklamavo rungtynes, tačiau likus mažiau nei dviems valandoms iki susitikimo pradžios, paskelbė, jog klubo futbolininkai į aikštę žengti neplanuoja.

„Kauno Stumbras šiandien neketina žaisti A lygos rungtynių. Taip yra dėlto, jog klubas nesulaukia palaikymo iš Lietuvos futbolo federacijos, šiuo klubui sunkiu metu“, – klubas paskelbė oficialioje „Facebook“ paskyroje.

Tikroji šio sprendimo priežastis gali būti financinės problemos, kamuojančios „Stumbrą“. Ekipą paliko ne vienas futbolininkas, tą patį planuoja daryti ir trenerių štabas.

„Mano nuomone, komanda turėtų būti šalinama iš čempionato, – apie situaciją šeštadienį portalui 15min.lt sakė A lygos vadovas Vidmantas Murauskas. – Taip būtų teisinga, nes tai kitokia padėtis nei pernai buvo su Klaipėdos „Atlantu“. Klaipėdiečiai dėjo pastangų, kad kažkaip finišuotų, o Kauno „Stumbras“ realių žingsnių nedaro.“

Jei Kauno ekipa būtų pašalinta iš Lietuvos pirmenybių, jos rezultatai šio sezono turnyre nesiskaitytų, nes nebuvo sužaista bent 50 proc. rungtynių – 13 iš 28.

A lygoje kauniečiai po 13 rungtynių yra surinkę 15 taškų ir užimą penktąją vietą. „Palanga“, savo ruožtu, rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt