Pasaulyje

2020.03.23 14:41

Rusija pradėjo karines pratybas Kaliningrade, naudoja raketas „Iskander“

BNS2020.03.23 14:41

Rusija surengė Kaliningrado srityje pratybas, per kurias naudojamos mažo nuotolio balistinių raketų sistemos „Iskander“, pirmadienį patvirtino Baltijos laivyno atstovas Romanas Martovas.

Šios pajėgos „viename iš Kaliningrado srities poligone pradėjo vykdyti mokymus, per kuriuos rengiamos masinės elektroninės raketų atakos prieš vadavietes ir kitus sąlyginio priešo taikinius“, – nurodė R. Martovas.

Pasak jo, raketinių pajėgų kariai jau atvyko į nurodytą rajoną vykdyti užduoties. Žygio metu jie turėjo atremti išgalvoto priešo diversijas ir žvalgybos grupių išpuolius bei įveikti „užterštos“ teritorijos ruožą.

Pajėgos „vykdys elektroninius paleidimus į įvairius sąlyginio priešo taikinius: vadavietes, gyvosios jėgos susibūrimus, šarvuotosios technikos kolonas, taip pat išlaikys paleidimo įrenginių raketų užtaisymo normatyvus“, – pranešė Baltijos laivyno atstovas.

Jis pridūrė, kad pratybos yra iš anksto suplanuotos ir kad jose dalyvauja daugiau nei 100 raketinių pajėgų karių, naudojančių per 100 karinės ir specialiosios technikos vienetų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.