Muzika

2022.01.14 09:26

Ramūnas Zilnys kalbina: Jessica Shy – apie naują klipą, draugystę su Jaručiu ir eurovizinius planus

LRT.lt2022.01.14 09:26

Penktadienio rytą portale LRT.lt ir portalo feisbuko paskyroje – Ramūno Zilnio pokalbis su dainininke Jessica Shy, tą dieną pristačiusia naują vaizdo klipą „Šokam lėtai“.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Jessica Shy – apie naują klipą, būsimą albumą ir norą dalyvauti „Eurovizijoje“

Dainininkei šis mėnuo ypatingas – po poros savaičių ji išleis ir debiutinį albumą „Apkabinti prisiminimus“. Be to, sausio pabaigoje vyksiančioje M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijoje Džesika Šyvokaitė (tikrasis atlikėjos vardas) pretenduoja į dvi statulėles.

Naujame atlikėjos vaizdo klipe atsispindi miesto šurmulys ir šokio motyvai.

„Rašydama savo dainų tekstus ir melodijas visuomet ieškau kitų, naujų spalvų savo kūryboje ir žinau, jog ši daina išsiskirs iš iki šiol išleistų kūrinių, – sako Jessica. - Dainoje jaučiamas devintojo dešimtmečio prieskonis, kartu su juo norisi iš lėto linguoti į ritmą pagal neįpareigojančius žodžius. Rašydama dainą įsivaizdavau kaip naktį važiuoju tamsiomis gatvėmis – „kol baigia jau užmigti mano miestas“ – praradusi laiko nuovoką su žmogumi šalia manęs, kai niekas nežino, kur šią minutę esu ir kaip jaučiuosi“.

Klipe Jessica įkomponavo ir asmeninius vaizdo įrašus iš kelionės Čikagoje, kur užfiksavo naktinį miesto gyvenimą.

„Esu dėkinga filmavimo komandai, kurie prisidėjo prie dainos muzikinio klipo, interpretuodami dainą savaip. Manau, jog kūrinio vizualai puikiai papildo muziką, sukurdami kinematografišką, filmo aikštelę primenančią erdvę miesto fone“, – šypsosi dainininkė.

Šiais metais Jessica Shy yra nominuota Metų popmuzikos atlikėjos ir Metų dainos M.A.M.A. apdovanojimų nominacijose. Atlikėja atskleidžia, kad jos debiutinį albumą sudarys 8 dainos, kurios klausytojui leis nardyti tarp įvarių nuotaikų ir minčių.

Jau pirmadienį dainininkė skelbs apie vieną didžiausių bendrų projektų kartu su Justinu Jaručiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt