Muzika

2021.12.02 11:19

Evgenya Redko surengs išskirtinį koncertą Lietuvos rusų dramos teatre

LRT.lt2021.12.02 11:19

Praėjusią savaitę publikai pristačiusi jausmingą vaizdo klipą „Sutemoj“, kuris vis dar yra vienas tarp žiūrimiausių Lietuvos įrašų „Youtube“ kanale, šiandien atlikėja Evgenya Redko vėl turi kuo nustebinti jos kūrybai neabejingus klausytojus.

Kitų metų sausio 23 dieną dainininkė surengs vienintelį koncertą šią žiemą išskirtinėje šalies kultūros ir meno vietoje – Lietuvos rusų dramos teatre.

Evgenya neslepia, kad surengti koncertą teatre yra vienos iš puoselėtų svajonių išsipildymas.

„Mane visada stipriai traukė teatras, mane užveda, kai pasirodymas tampa vienu junginiu – įsijaučiant į jausmus ir istoriją, jos ištransliavimas ne tik dainavimu ar muzika, bet ir šokiu, judesiu bei visu vizualu, – mintimis apie koncerto koncepciją dalinasi atlikėja. – Jau seniai supratau, kiek daug gali žmogaus kūnas, atrodo, net mažas judesys su galinga intencija už jo, gali paliesti giliausias mūsų sielos kerteles. Turbūt todėl visuomet stengiuosi judesį ir šokius įtraukti į savo pasirodymus“.

Pasirodymui besiruošianti Evgenya kartu su savo vyru ir prodiuseriu Asi Yehuda bei choreografe Kamile Karpalovaite žada klausytojus panardinti į vaizdų ir garsų kelionę, kurią bus galima patirti dėka unikalios muzikos, dizaino, šviesų ir judesių.

Koncerto „Teatras“ metu atėjusieji turėtų patirti judesiu ir šviesos efektais perduodama dainos gimimo kelionę ir joje susipinančias emocijas, skelbiama pranešime spaudai.

Ypač su antrojo albumo „SOS“ išleidimu atlikėja savo kūryba neša žinutę, kuria bando perduoti klausytojams ir pasauliui, kad nebijotume savo jausmų, bandytume reikšti įvairias emocijas ir nebūtinai tik teigiamas, atskleisti ir savo skausmą, nerimą, sielvartą, praradimus, vaikiškumą, nostalgiją. Būtent visa ši emocijų amplitudė bus pasakojama ir plėtojama teatro erdvėje.

„Noriu pasakyti, kad tai mums šis eksperimentas – istorijos pasakojimas nuo pradžių iki pabaigos, jau nuo pirmos repeticijos dienos su komanda viską darome bendrai. Kūrybiniame procese ieškome garsų ir judesių kartu, vienu metu eksperimentuojame, o ne taip, kaip būna dažniausiai – pradžioje muzika, o paskui choreografija, – apie pasiruošimą koncertui kalba Evgenya. ­– O kviesdama į savo koncertą galiu užsiminti, kad jei matėte mano paskutinį vaizdo klipą „Sutemoj“, tai yra tik maža dalis to, ką bus galima išvysti“.

Kartu su Evgenya ant teatro scenos pasirodys ir jos dainų istoriją šokant perteikti padės būrys šokėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt