Muzika

2021.10.11 13:47

Kaune laukiami „OneRepublic” rengia naujo albumo pristatymą: kviečia stebėti ir lietuvius

LRT.lt2021.10.11 13:47

Populiarioji JAV grupė „OneRepublic” šiuo metu intensyviai ruošiasi kitų metų koncertiniam turui po Europą, kurio metu aplankys ir Lietuvą.

Dėl koronaviruso pandemijos atidėtas koncertas įvyks 2022 m. gegužės 18 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Kaip teigiama pranešime spaudai, šou turėtų būti įspūdingas, nes kartu su muzikantais atkeliaus visa renginiui reikalinga garso bei apšvietimo įranga.

Skirtingai nuo daugelio kitų grupių, kurių pasauliniai turai dėl pandemijos buvo tiesiog atšaukti, „OneRepublic“ labai laukia susitikimo su savo publika ir tiki, kad du kartus perkeltas pasirodymas taps tikra švente visiems grupės gerbėjams, kantriai laukusiems net dvejus metus.

Šios JAV grupės dainas daugelis gerbėjų moka atmintinai – tai „Counting Stars“, „Apologize“, „Love Runs Out“, „Stop and Stare”, „Secrets”, „Good Life”, „I Lived”, „If I Lose Myself”, „Kids” ir kitas.

Be puokštės populiariausių grupės kūrinių, koncerte skambės ir kompozicijos iš ką tik pasirodžiusio naujausio albumo „Human“, kurio singlai „Rescue Me”, „Wanted”, „Didn’t I”, „Better Days”, „Run“ ir „Someday“ jau puikiai žinomi visiems „One Republic“ gerbėjams.

Š.m. spalio 27 d. (trečiadienį) „OneRepublic“ kviečia visus į savo tiesioginę koncerto transliaciją iš Kalifornijos – „One Night in Malibu“, kur bus pristatytas albumas „Human“. Įspūdingoje Malibu vietoje vyksiantis renginys bus tiesiogiai transliuojamas JAV vakarų pakrantės laiku, tačiau Europos žiūrovai gali patogiai pažiūrėti koncerto pakartojimą spalio 28 d. (ketvirtadienį) 20 val. Lietuvos laiku.

2002 metais susibūrusi grupė „OneRepublic“ yra išleidusi penkis studijoje įrašytus albumus - „Dreaming Out Loud“ (2007 m.), „Waking Up“ (2009 m.), „Native“ (2013 m.), „Oh My My“ (2016 m.) bei „Human“ (2021 m.). Grupė yra pardavusi daugiau kaip 16 mln. įrašų visame pasaulyje.

„OneRepublic“ solistas Ryanas Tedderis garsėja kaip išskirtinai produktyvi asmenybė ir nepaprastai geidžiamas kompozitorius bei dainų prodiuseris. Jis prisidėjo prie daugelio pop kompozicijų atsiradimo, tarp jų Leonos Lewis „Bleeding Love”, Beyonce „Halo”, Adelės „Rumour Has It” ir „Turning Tables”, Demi Lovato „Neon Lights”, Jennifer Lopez „Do It Well”, Ellos Henderson „Ghost” bei daugelio kitų.

Kaip garso įrašų prodiuseris R. Tedderis yra pelnęs tris „Grammy“ statulėles - už du Adele albumus „21“ ir „25“ bei Taylor Swift albumą „1989“.

2014 m. muzikos leidinys „Billboard“ pavadino R. Tedderį „slaptu populiariosios muzikos karaliumi“. „Aš galėčiau tiesiog kurti dainas ir gyventi ramiai ir nerūpestingai. Tačiau visada žinojau, kad privalau būti scenoje. Norėjau sukurti savo roko grupę ir rašyti jai dainas“, - dalinasi mintimis kūrėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt