Muzika

2021.08.27 08:54

Ramūnas Zilnys kalbina: Monika Marija ir Dovydas Laukys – apie bendrą dainą, meilę ir gyvenimą kartu

LRT.lt2021.08.27 08:54

Penktadienio rytą portale LRT.lt svečiavosi dainininkė Monika Marija ir jos vyras Dovydas Laukys.

Šios pramogų pasaulio poros vestuvės pernai sukėlė tikrą audrą internete – apie greitai ir netikėtai įsiliepsnojusią meilę Monika Marija ir Dovydas neskubėjo dalintis detalėmis, tačiau žinia greitai pasklido.

Sutuoktiniai iki šiol nesistengė sujungti savo karjeros kelių, tačiau elgiasi spontaniškai – pajutę įkvėpimą kartu sukurti dainą, ją dviese ir įrašė. Penktadienį pristatomas pirmasis jų dueto kūrinys vadinasi „Tu šalia“.

Dainą lydi ir JAV nufilmuota vizualizacija. Portalo LRT.lt transliacijoje apie ją, sprendimą uždainuoti kartu, kasdienybę ir meilę Monika Marija ir Dovydas Laukys papasakojo žurnalistui Ramūnui Zilniui.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Monika Marija su sutuoktiniu – apie kartu įrašytos dainos premjerą, meilę ir gyvenimą kartu

„Nekantraujame daina „Tu šalia“ pasidalinti ne tik su visais mūsų klausytojais, bet ir su šeima – šįkart jie išankstinės premjeros neturėjo!“– juokiasi pora.

Malonus sutapimas, kad šią dainą vyras ir žmona pristato būtent rugpjūtį – mėnesį, kuomet jiedu mini savo pirmąsias santuokos metines. Kai kalba pasisukdavo apie asmeninį gyvenimą, pora vengė smalsuolių dėmesio, tačiau dabar, kai viskas nurimo, jiedu dalijasi savo meilės istorija taip, kaip moka geriausiai – per muziką.

„Visi gražiausi dalykai mūsų gyvenime įvyko spontaniškai, neplanuotai. Taip pat gimė ir šis kūrinys. Pastebėjome, kad yra sukurta nemažai nelaimingos meilės ar išsiskyrimo dainų. Tokioje muzikoje emocijos būna išties stiprios, tačiau mums norėjosi parašyti visai kitokią istoriją. Norėjome parašyti laimingą meilės dainą. Meilės, kurios šiandieniniame pasaulyje kartais, regis, trūksta. Meilės, kuri suteiktų ramybę, užtikrintumo ir saugumo jausmą. Tokios meilės, su kuria norisi nugyventi visą gyvenimą“, – pasakojo pora.

„Daina „Tu šalia“ tarsi įprasmina, apibendrina mūsų pirmuosius santuokos metus, o idėja ją sukurti gimė visai netikėtai, vienoje iš mūsų kelionių automobiliu. Aš išgirdau kūrinį, kurį iškart pasigarsinau, ji atkreipė ir Dovydo dėmesį. Pasiūliau grįžus namo pabandyti pagroti ją dviese. Jis ilgai negalvojęs sutiko, tačiau dar sekundę pasvarstęs lemtingai paklausė: „O gal geriau… parašykime savo?“ – priduria Monika Marija.

Ar bus daugiau bendrų dainų kartu? Kurie vienas kito bruožai labiausiai erzina? Ar „Eurovizijos“ atrankos, kuriose abu sutuoktiniai yra dalyvavę atskirai, jiems jau yra praeitas etapas? Ir kas nutiko su grupe „120“, su kuria Lietuvos pramogų pasaulyje išgarsėjo Dovydas? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – LRT.lt pokalbyje, kuriame Monika Marija ir Dovydas Laukys šįsyk – itin atviri.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt