Muzika

2021.06.30 11:28

Lukiškių kalėjime 2.0 – Evgenyos Redko ir grupės „Velvet“ pasirodymai

LRT.lt2021.06.30 11:28

Evgenya Redko naują savo kūrybos etapą liepos 1 d. pristatys Lukiškių kalėjime. Viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų visai neseniai išleido antrąjį albumą „SOS“. Jai tai bus pirmasis gyvas pasirodymas ir pasimatymas su publika po tikrai ilgos pertraukos. Koncertą pradės ant cunamio bangos plaukiantys jaunuoliai iš Dzūkijos grupė „Velvet“, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Gyvas Evgenyos Redko pasirodymas – svarbiausias šios savaitės renginys Lukiškių kalėjime. Ji yra atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Visus ji papirko savo charizma, egzotiška išvaizda, išskirtiniu balsu ir estetika. Pernai Evgenya išgyveno tikrai sunkius metus, tačiau emociškai sustiprėjo ir atgaivino kūrybiškumą. Nieko nuostabaus, kad albumas „SOS“ buvo vienas klausomiausių įrašų šį mėnesį visoje Lietuvoje. Tai savotiškas pagalbos šauksmas, į kurį nugulė net trylika kūrinių lietuvių kalba.

Evgenyos komanda itin atsakingai ruošiasi šiam koncertui kalėjime. Pasirodymo viziją jai padės išpildyti muzikantų grupė, būrys šokėjų ir koncerto svečiai. Vienas iš jų – grupės „Baltasis kiras“ siela Tautvydas Paulius Augustinas. Šį savaitgalį į pasaulį buvo paleistas bendras Evgenyos ir „Baltojo Kiro“ darbas „Nebegalim“. Internete pasirodė gražiai nufilmuota akustinė šios dainos versija. Graži dviejų muzikantų draugystė šį ketvirtadienio vakarą persikels ir į sceną. Patvirtinta, kad šiame koncerte taip pat bus pristatyta riboto tiražo Evgenyos Redko atributika, kuriai ji skyrė itin daug dėmesio.

Šiomis dienomis Evgenya gyvena repeticijomis ir viską, ką patyrė per pastaruosius metus, ruošiasi ištransliuoti gyvai Lukiškių kalėjimo scenoje. Tai bus išgryninta programa, geriausia ir ilgiausia iki šiol Evgenyos karjeroje. „Mėgstame skirti laiko visoms detalėms aplink muziką: scenarijui, drabužiams, scenai. Mūsų visų laukia emocingas vakaras, pilnas šokių ir jautrių momentų, kuriuose galima būtų išlieti ašaras ir visus susikaupusius jausmus. Ši kalėjimo tvirtovė – išprotėjusi. Čia tiek daug įvairios energijos ir istorijos. Lukiškių kalėjimo scena, ko gero, pati didžiausia ir įspūdingiausia visame Vilniaus mieste. Čia yra viskas ko reikia, kad išpildytume mūsų pasirodymo viziją“, – sako Evgenya Redko.

Pirmieji vakaro svečiai – alytiškių grupė „Velvet“, kuriuos iš tuzino kitų pasirinko pati Evgenya ir jos komanda. Tai grupė jaunų muzikantų, kurie tikrąją to žodžio prasme susprogdino internetą su hitu „Medžiai melagiai“. Vien šios dainos vaizdo įrašas „YouTube“ platformoje įsuktas daugiau nei 3 mln. kartų. Nemaži skaičiai jaunai grupei, kuri susipažino dar mokykloje. Jie groja psichodelinį poproką ir neriboja savęs – jų muzika skirtinga kaip ir jie patys. „Velvet“ jau įrodė, kad nėra tik vienos dainos atlikėjai. Lukiškių kalėjime skambės ir dar niekur negirdėti kūriniai iš būsimo grupės albumo. „Velvet“ kužda, kad pirmasis grupės leidinys visų ausis pasieks dar šią vasarą.

„Dabar gyvename laukimu ir nerimu. Tikimės, kad Lukiškių scenoje koncertuoti bus taip pat smagu, kaip ši erdvė ir atrodo iš šono ar į ją atėjus. Pristatysime ir naujo albumo kūrinius, į kurį sudėjome viską, ką iki šiol jautėme scenoje, nuo jos nulipę, studijoje, ir būdami kartu. O tai išvis svarbiausia. Pažadam, kad albumas bus įvairiaspalvis, emociškai autentiškas ir puikiai atspindės mus“, – dalinasi Alytaus vardą garsinantys jaunuoliai.

Lig šiol Lukiškių kalėjime gyvus pasirodymus jau surengė „Solo Ansamblis“, Monikaze, „Kabloonak“, Migloko, „shishi“ ir Joseph June. Vien liepą jūsų laukia Kristijono Ribaičio, Angelou, Justino Jaručio, Sauliaus Petreikio, grupių „Graži ir ta galinga“, „Deeper Upper“, „jautì“, „Ministry of Echology“, „Arklio galia“, „Kanalizacija“, „EGOMAŠINA“, „Timid Kooky“, „Kamanių šilelis“, „ba.“ ir daugelio kitų koncertai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt