Muzika

2021.06.25 09:53

Ramūnas Zilnys kalbina: „8 Kambarys” apie klipo premjerą ir persirgtą COVID-19

LRT.lt2021.06.25 09:53

Penktadienio rytą portalo LRT.lt vaizdo transliacijoje svečiavosi grupė „8 Kambarys”, pristatanti naują kūrinį ir vaizdo klipą „Kaitra”.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. „8 Kambarys“ pristatė naują dainą ir klipą „Kaitra“: palyginus su pirmosiomis mūsų dainomis, ši – gana pozityvi

„8 Kambarys” jau ruošiasi į vasaros turą. Šio turo metu atlikėjai pasirodys Palūšėje (rugpjūčio 14 d.), Palangoje (rugpjūčio 15 d.), Klaipėdoje (rugpjūčio 21 d.), Kaune (rugpjūčio 27 d.), Šiauliuose (rugsėjo 3 d.), Vilniuje (rugsėjo 4 d.). Kitos koncertų vietos ir datos bus skelbiamos artimiausiu metu.

Kaip ir naujoji grupės daina, turas vadinasi „Kaitra“. Naujasis kūrinys, anot atlikėjų, kiek skiriasi nuo ankstesnės „8 Kambarys“ grupės kūrybos. Įprastą melancholišką, ramų skambesį pakeitė lengvumas ir paprastumas.

„Tai gana pozityvi daina, lyginant su kitomis, ypatingai pirmosiomis, mūsų dainomis. Jei anksčiau mes kalbėdavome apie kažkokią problemą tarp dviejų žmonių, tai dabar mes pasiduodame emocijoms ir mėgaujamės akimirka. Be to, naudojame lotynų muzikos ritmus, kurie suteikia mūsų dainai kitokią emociją nei iki šiol. To mūsų klausytojai dar nėra girdėję“, – pasikeitimus kūryboje vardija dueto nariai Talaz ir Corsalis.

Naujajame vaizdo klipe gausu simbolių. Vienas iš jų – uždaras sodas – asociacija su rojaus sodu, į kurį draudžiama įžengti, tačiau bėgama pasislėpti nuo išorinio pasaulio.

„Tai tarsi riba, kurios žmogus neturėtų peržengti, tačiau jis yra laisvas ir daro tai, ką nori. Visame klipe daug mistikos, stiprios energetikos. Naudodami pasirinktus simbolius, išreiškiame naudojamus raktinius žodžius kaip filmo sceną“, – simbolinę prasmę aiškina kūrėjai.

LRT.lt pokalbyje grupės nariai pasakoja ne tik apie naują kūrinį, bet ir pandemijos iššūkius, keletą sykių nukeltą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, taip pat – būsimą albumą, atskleisdami ir preliminarų jo pavadinimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.