Muzika

2021.06.08 10:24

Romantišką klipą „Aš myliu tave“ pristatanti Inga Jankauskaitė prabilo ir apie būsimą knygą

LRT.lt2021.06.08 10:24

Prasidėjusios vasaros proga Inga Jankauskaitė savo gerbėjams dovanoja romantišką kūrinį bei jam sukurtą vaizdo klipą „Aš myliu tave“.  

Į naujausią dainą atlikėja sudėjo daugybę jausmų, o vaizdo klipas, pasak jos, atspindi būseną, apie kurią ir yra šis kūrinys.

„Daina apie tą būseną – labiausiai laukiamą, sunkiausiai sulaikomą, bet įkvepiančią, kaip jokia kita. Kai esi lengvas, skrendantis, įsimylėjęs. Tuomet ilgiesi stipriau, miegi jautriau, jauti, kad esi gyvas ir beveik tobulas. Va apie tai daina. Labai graži daina“, – apie kūrinį pasakoja atlikėja.

Kūrinyje sudėtus jausmus atspindi ir vaizdo klipas – lengvas, vasariškas ir labai romantiškas. Pasak žinomos moters, jį pavyko sukurti būtent tokį, kokio ir norėjosi.

„Klipo norėjau tokio – ne siužeto, o būseną atspindinčio. Bet kaip visuomet, kuo idėja atrodo paprastesnė, tuo daugiau kyla visokių niuansų ją įgyvendinant, tačiau pavyko. Vaizdas malonus, lengvas ir gražiai papildantis dainą. Šiaip ar taip – vasara, kuri po tokio nelengvo ir tamsaus sezono yra tokia išlaukta, jog kaip niekada džiaugiuosi šviesa ir šiluma“, – atvirauja Inga.

Žinoma moteris atskleidė ir artimos ateities planus – be šią vasarą įvyksiančių koncertų bus pristatyta ir autorinės poezijos knyga „Ir tai praeis“.

„Visa tai dovanoja ir įkvėpimą naujoms dainoms, kurių keletas jau įrašytos ir, manau, jog pagrosim jas vasaros koncertuose, kuriuose galėsit įsigyti ir mano karantininį kūdikį – poezijos knygą „Ir tai praeis“, – teigia kūrėja.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt