Muzika

2021.04.25 16:01

„The Roop“ eurovizinė daina suskambo kitaip: išgirskite akustinę „Discoteque“ versiją

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.04.25 16:01

Iki „Eurovizijos“ finalo likus keturioms savaitėms, Lietuvos atstovai „The Roop“ pateikė staigmeną savo ir didžiausio Europos dainų konkurso gerbėjams.

Viena „Eurovizijos“ tradicijų – keliose šalyse prieš konkursą vykstantys renginiai, kuriuose būsimieji dalyviai apsilanko, gyvai atlieka savo dainas koncerte, bendrauja su žiniasklaidos atstovais.

Iki koronaviruso pandemijos tokie koncertai kiekvieną pavasarį vykdavo Amsterdame, Londone, Tel Avive ir kituose miestuose.

Šįmet dėl besitęsiančios pandemijos visus juos teko atšaukti, tačiau Ispanijoje rengiamo eurovizinio koncerto organizatoriai nusprendė jį perkelti į internetą.

Daugelio šalių eurovizininkai šia proga įrašė specialias gyvai atliekamas savo dainų versijas, kurios virtualiai įvykusio renginio metu buvo transliuojamos šį savaitgalį.

Šiame renginyje dalyvavo ir lietuviai „The Roop“ – savo dainą „Discoteque“ atlikę kitaip, nei esame įpratę girdėti.

Tai jauki akustinė kūrinio versija, kurią vokalistas Vaidotas Valiukevičius sudainavo, kitiems grupės nariams Mantui Banišauskui ir Robertui Baranauskui pritariant akustinėmis gitaromis.

Naujas variantas sulaukė daug komplimentų – „Eurovizijos“ gerbėjai rašo, kad taip kūrinys atsiskleidė visiškai naujomis spalvomis.

Akustinę „The Roop“ eurovizinės dainos versiją galite išgirsti čia:

„The Roop“ dalyvaus pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris Nyderlandų mieste Roterdame įvyks gegužės 18 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.