Muzika

2021.04.20 10:19

„Drive In Live“ koncertus Vilniuje vainikuos „Sisters On Wire“, renginiai kelsis į Kauną

LRT.lt2021.04.20 10:19

Gegužės 1 d., Motinos dienos išvakarėse, parodų centro „Litexpo“ teritorijoje vykstančiame gyvos muzikos projekte „Drive In Live“ įvyks grupės “Sisters On wire” koncertas. Tai - paskutinis šio projekto koncertas Vilniuje.

Grupės „Sisters On Wire“ pristatinėti nebereikia, nors dar visai neseniai nemaža dalis klausytojų klaidingai manė, jog grupė - ne iš Lietuvos.

Situacija pasikeitė, kuomet „Sisters On Wire” išleido savo pirmąjį lietuvišką kūrinį “Taip jau gavosi” (2020 m.). Vien platformoje „YouTube“ šis kūrinys surinko daugiau nei 5 mln. peržiūrų.

Įspūdingi skaičiai lydi ir kitas grupės dainas. “Mėlyna mėlyna” per pusmetį surinko daugiau nei 6 mln. perklausų „YouTube“. Muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. grupė pretendavo į dvi statulėles – Metų popgrupės ir Metų dainos.

Dar 2018 metais Trakų salos pilyje vykusiame legendinės grupės „a-ha“ koncerte „Sisters on Wire” buvo pasirinkta kaip apšildomoji grupė.

Grupė išgyvena puikų pakylėjimo laikotarpį, todėl koncerto organizatoriai labai džiaugiasi, jog „Sisters on wire” sutiko pasirodyti analogų Lietuvoje neturinčiame gyvos muzikos projekte, kuriame šįmet automobiliuose sėdintiems žiūrovams jau sėkmingus koncertus surengė OG Version ir „Saulės kliošas“.

Reportažas iš „Saulės kliošo“ koncerto:

Dėl melomanų susidomėjimo ir galimybės organizuoti daugiau žiūrovų talpinančius koncertus, iškart po „Sisters On Wire” koncerto projektas „Drive In Live“ keliasi į Kauno Dariaus ir Girėno aerodromą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.