Muzika

2021.03.31 10:44

Džordana Butkutė surengs koncertą Vilniuje: pernelyg ilgai laukėme, kol situacija pagerės

LRT.lt2021.03.31 10:44

Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Litexpo“, jau kitą mėnesį įvyks dainininkės Džordanos Butkutės koncertas. 

Tai – daugiau nei netikėtas ir visiškai išskirtinis „Drive In Live“ ciklo renginys, kuriam bus specialiai praplatinta scena, ruošiamos įspūdingos vizualizacijos ir kiti efektai. Koncertas įvyks balandžio 30-ąją, rašoma pranešime spaudai.

„Drive In Live“ koncertai turi savo žanrą, kuris spėjo pasiteisinti dar praėjusį pavasarį, kai neeilinių pasirodymų organizatoriai pirmieji regione ėmė rengti tokio tipo koncertus: iškėlė didžiulę sceną su aukšto lygio apšvietimu, įžiebė LED ekranus ir palaikė atlikėjų bei jų gerbėjų dvasią pirmojo karantino metu.

Scenos žvaigždės, surengusios koncertus „drive-in“ būdu, vienbalsiai kartojo, kad tai – nepamirštamas jausmas ir šilčiausi įspūdžiai. Jų gerbėjai taip pat šėlo iki prakaito tokiuose vakarėliuose, kurių vienintelis skirtumas nuo įprastų „open air“ koncertų yra tas, kad muzikos klausaisi ne lauke, o per radijo bangas savo automobilyje. Tačiau prieš akis matai gyvą pasirodymą ir visą grožį, sukurtą profesionalių šviesos ir vaizdo grafikos dailininkų.

Per metus spėjo susiformuoti ne tik „Drive In Live“ pastovių lankytojų ratas, bet ir visa infrastruktūra, kuri leidžia atvykus į koncertą automobilių stovėjimo aikštelėje komfortiškai praleisti laiką, užsisakyti užkandžių ir gėrimų.

„Džordanos pasirodymui ruošiamės labai rimtai. Padarysime viską, kad žmonės pasijustų tikrai kokybiškame koncerte su įspūdinga vizualizacija. Jau dabar galiu pasakyti, kad su visais ekranais ir apšvietimo sistema scena išaugs net iki 30 metrų pločio“, – pasakojo „Drive In Live“ koncertų organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Apšvietimą Džordanos pasirodymui kuria Elvinas Pocius – jaunosios kartos šviesų dizaineris, kurio bagaže – milžiniški areniniai projektai su Kostu Smoriginu, Asmik Grigorian, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir Gintas Valuntonis – taip pat žinomas apšvietimo dizaineris, sukaupęs įspūdingą patirtį ne tik Lietuvos, bet ir užsienio renginiuose, dirbantis su tokiomis grupėmis, kaip „G & G Sindikatas“, „Beissoul & Einius“, Zemfira ir kitais.

Džordana pasirodys Vilniuje su pilnos sudėties grupe ir uždegs ne tik karštas scenos ugnis, bet ir visų širdis: atėjo laikas budintis gyvenimui ir švęsti jį. Šiuo metu atlikėja su komanda jau pradėjo intensyviai repetuoti.

„Tai bus vienetinis koncertas ir labai brangi patirtis, kuria tikiuosi praskaidrinti gyvenimą ir sau, ir jums – taip beprotiškai pasiilgtiems mano klausytojams, – sakė Džordana Butkutė. – Mes pernelyg ilgai laukėme, kol situacija pagerės ir viskas stos į savo vietas. Tačiau laikas prie mūsų neprisitaikys – patys turime prie jo prisitaikyti.

Jeigu lauksi tik šou arenoje, tai gali ir nesulaukti. Todėl mes priimame iššūkį pasirodyti tokia koncertine forma, kuri tik dar labiau intriguoja – surengsime koncertą, kurio žmonės klausysis automobiliuose. Eikit sau, kaip laukiu, ir kaip džiaugiuosi, kad vėl galėsime pasimatyti – tegul ir per automobilio stiklą! Sukurkime visi kartu tokį vakarėlį, apie kokį siaubingai ilgai svajojome!“

Dainininkės programoje nuskambės didžiausi jos visų laikų hitai, tokie kaip „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“ ir aibė kitų. O taip pat bus progos išgirsti kelias naujas, bet topuose jau karaliaujančias dainas iš puikių atsiliepimų sulaukusio albumo „Labirintas“.

„Džordanos koncertas bus vienareikšmiai „vipinis“, nes į jį galėsime įleisti tik 200 automobilių. O koncerto bilietus galima bus įsigyti dviejų rūšių – vienam žmogui arba automobiliui, kuriame gali būti du namų ūkiai“, – pasakojo organizatorius.

„Drive In Live“ koncertų serija Vilniuje, automobilių aikštėje šalia „LTEXPO“, prasidės jau šį penktadienį, balandžio 2 dieną. Pirmasis startuoja M.A.M.A apdovanojimuose prieš kelias dienas geriausio hiphopo atlikėjo apdovanojimą pelnęs OG Version. Balandžio 15 d. pasirodymą surengs „Saulės kliošas“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt