Muzika

2021.03.26 10:47

Kazimieras Likša pristato naują klipą: žinomam aktoriui jame teko neįprasta užduotis

LRT.lt2021.03.26 10:47

Pandemijos metais Kazimieras Likša neleidžia sau atsipalaiduoti. Atlikėjas įnirtingai kuria, rašo naują muziką ir ruošiasi naujo albumo pristatymui. Paskutiniai keli mėnesiai muzikantui buvo itin aktyvūs - jis pristatė tris dainas iš dar neišleisto albumo, o šiandien pristato savo naujausią darbą – dainą „Pasikeisk“.

„Negaliu kalbėti už visus komandos narius ar klausytojus, tačiau asmeniškai man tai yra pagrindinė albumo daina. Ji turi pati didžiausią emocinį krūvį.

Ją parašiau ne pačiu smagiausiu savo gyvenimo laikotarpiu. Neretai mums patiems tenka nusistebėti savimi ir kartais net pasibjaurėti. Tai – labai svarbūs gyvenimiški momentai, kurie padiktuoja mums, ką norime daryti toliau. Ar norime likti tokie patys, ar norime rasti geresnę savo versiją?

Kai sukūriau šią dainą, praktiškai instinktyviai žinojau, kaip vadinsis albumas ir kokia bus jo nuotaika. Albume, kaip ir šioje dainoje, pagrindinė tema – vidiniai žmogaus pokyčiai ir kova, kurią neretai tenka išgyventi. Todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien galiu jums visiems pristayti šį darbą, kuriuo ypatingai didžiuojuosi“, - pasakojo Kazimieras.

Naujausiam darbui atlikėjas subūrė tvirtą ir itin talentingą komandą. Dėmesys krenta į pagrindinį klipo aktorių, kuriam teko iš tiesų nelengva užduotis: stipriausių emocijų perteikimas vieno bandymo metu.

„Patirtis buvo labai trumpa ir labai įsimintina. Kai tavo akys, burna, ausys, nosis ir visas veidas aplipdomas moliu, ir kai išgirsti režisierių, filmavimo aikštelėje sušunkantį „pradedam“, atrodo, jog išnyri iš vandens, atmerki akis ir matai ne dienos, bet prožektorių šviesą. Keista transformacija, ne kitaip“, - apie savo patirtį filmavimo aikštelėje kalbėjo aktorius Martynas Nedzinskas.

„Matyt, reikėtų papasakoti ir apie pagrindinį mūsų šio darbo įkvepėją. Tai – prancūzų menininkas Olivier de Sagazanas. Jo meniniai darbai mums padėjo surasti sprendimą šios dainos vizualizacijai. Viskas pasidarė gan aišku, kai pirmą kartą išgirdau dainą, jos melodiją ir tekstą. Prisiminiau šio išskirtinio meninko darbus ir turėjau galutinę idėją, kaip atrodys klipas.

Esu labai patenkintas visos komandos įdirbiu. Dainos ir vaizdo kuriama istorija įtraukia, šokiruoja ir leidžia pačiam susimąstyti“, - apie kūrybinį procesą pasakojo klipo režisierius Artas Belikovas.

K. Likša neplanuoja sustoti ties šiuo projektu. Atlikėjas taip pat planuoja naują projektą, kuris bus pristatytas dar šių metų balandžio mėnesį. Kol kas Kazimieras nenori atskleisti per daug detalių, tik užsiminė, kad tai bus didžiausias iki šiol jo suorganizuotas projektas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt