Muzika

2020.12.05 14:38

Pamatykite: popžvaigždės „Black Eyed Peas“ ir Shakira suvienijo jėgas bendrai dainai ir klipui

LRT.lt2020.12.05 14:38

Viena populiariausių pasaulio grupių „Black Eyed Peas“ šiemet sugrįžo garsiai. Praėjusią žiemą radijo stotyse sukosi šių amerikiečių hitas „Ritmo“, pavasarį – superhitas „Mamacita“, vasarą – kūriniai „No Manana“ ir „Feel The Beat“.

Kone visos šios dainos įrašytos su didžiausiomis Lotynų Amerikos žvaigždėmis: J Balvinu, Ozuna, Maluma. Šią savaitę išleistas dar vienas bendras darbas su kita žvaigžde iš Pietų Amerikos – Shakira.

Naujasis kūrinys „Girl Like Me“ turi ir vaizdo klipą, kuris per mažiau nei parą „YouTube“ kanale surinko kone 5 mln. peržiūrų:

Shakira naujajame vaizdo klipe žavi ne tik savo gerai žinomais šokio sugebėjimais, bet ir šiais metais naujai atrasto pomėgio rezultatais – įgūdžiais ant riedlentės.

Šiame vaizdo klipe visas dėmesys yra skiriamas Lotynų Amerikos moterims ir, žinoma, žymiajai kolumbietei. „Black Eyed Peas“ vyrai vardina priežastis, kodėl jie norėtų sutikti tokią moterį kaip Shakira.

Apie galimą šio vaizdo klipo filmavimą kalbos pasklido dar vasarą. Tačiau kokybės paieškos pareikalavo laiko.

„Didingi dalykai užtrunka“, – prieš mėnesį „Billboard“ Lotynų muzikos apdovanojimų metu sakė grupės narys Taboo.

Tuo tarpu kitas grupės narys will.i.am išdavė, kad šią dainą su Shakira parašė prieš daugybę metų: „Kartu su Shakira „Girl Like Me“ kūrėme dar 2008 m. Džiaugiuosi, kad pagaliau ji išvydo dienos šviesą.“

Daina „Girl Like Me“ pateko į šiais metais pasirodžiusį „Black Eyed Peas“ albumą „Translation“. Jame bendras dainas su jau 20 metų nepailstančiais hitų kūrėjais įrašė ir daugiau šiuo metu itin sėkmingų Lotynų Amerikos žvaigždžių. Pavyzdžiui, Maluma, J Balvinas, Ozuna, Nicky Jamas ir kiti.

Shakira šiemet pasirodė keliuose legendiniuose renginiuose. Vienas jų – kasmet koncertinių pasirodymų kartelę keliantis amerikietiškojo futbolo Supertaurės finalo šou. Jame dainininkė žiūrovų dėmesį prikaustė kartu su kita ryškia atlikėja Jennifer Lopez.