Muzika

2020.10.02 19:00

Legendinis muzikantas Rogeris Watersas išleido naują koncertinį filmą: įamžino šou, kurį rodė ir Lietuvoje

LRT.lt2020.10.02 19:00

Britų roko muzikantas, buvęs grupės „Pink Floyd“ narys Rogeris Watersas išleido koncertinį filmą ir albumą, kuriame įamžintų gastrolių metu šis muzikantas koncertavo ir Lietuvoje.

„Blu-Ray“, DVD, kompaktinės ir vinilo plokštelės formatais išleistas įrašas „Roger Waters: Us+Them“ puikiai atspindi 2017-2018 m. vykusį pasaulinį šio muzikanto koncertų turą.

R. Waterso filmas ir albumas pristato pasaulines gastroles „Us + Them“, į kurių koncertus buvo išparduoti visi bilietai. Iš viso per 2017-2018 metus buvo surengti net 156 pasirodymai, kuriuose apsilankė daugiau nei 2,3 mln. žiūrovų visame pasaulyje.

Prieš dvejus metus Roger Waters pirmą kartą surengė koncertą ir Lietuvoje: į 2018 m. rugpjūčio 26 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje vykusį įspūdingą šou taip pat buvo išpirkti visi bilietai.

Filmo ištraukos:

Gastrolėse roko muzikos legenda atliko žinomiausius „Pink Floyd“ hitus iš klasikinių albumų „The Dark Side of the Moon“, „The Wall“, „Animals“, „Wish You Were Here“, taip pat skambėjo dainos iš naujausio jo solinio albumo „Is This The Life We Really Want?“.

Filmas-koncertas, kurį režisavo Seanas Evansas ir pats R. Watersas, buvo sukurtas naudojant novatoriškiausias skaitmenines vaizdo ir garso technologijas. Jame įamžintos daugybė kvapą gniaužiančių koncertinio šou scenų, nukeliančių žiūrovus į emocingą ir daugybę minčių keliančią kelionę.

Filme ir albume užfiksuotas įspūdingas R. Waterso šou, įrodantis, kad muzikantas širdyje yra tikras muzikos aktyvistas ir aistringas politikos komentatorius. Koncertinis filmas buvo filmuojamas gastrolių Amsterdame (Nyderlandai) metu ir Didžiojoje Britanijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt