Muzika

2020.05.27 10:56

„Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius pristato himną įsimylėjėliams: įamžino prieš 43 metus sukurtas tėčio eiles

LRT.lt2020.05.27 10:56

Ko gero, žemėje nerasime žmogaus, kurio nors kartą nebūtų aplankiusi meilė. Tokia stipri, kad net sunku rasti tinkamus žodžius jai išreikšti.

„Tačiau ne visuomet būtina kalbėti: galima kartu su savo gyvenimo meile klausytis dainų. Jei jums atrodė, kad kol kas niekas nesukūrė tokios dainos, kuri tiksliai nupasakotų jūsų jausmus, pasiklausykite naujo mano kūrinio „Tu - priežastis“.

Tai daina apie stiprų dviejų žmonių ryšį, apie amžiną meilę, kad ir kas nutiktų“, - pasakoja grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius, kuriam karantino laikotarpis, kaip ir daugeliui dainininkų bei kūrėjų – tikras įkvėpimo lobis.

Nors, pasak Valdo, atšaukti renginiai, kuriuose turėjo dalyvauti dainuodamas ar juos vesdamas, turėjo įtakos bendroms nuotaikoms, tačiau kūrėjas stengiasi surasti ir teigiamų šio tarpsnio pusių.

Taip filosofiškai nusiteikęs, jis peržvelgė savo tėčio Virganto kurtų eilių senus užrašus ir rado prieš 43 metus rašytą tekstą, kurį pavyko adaptuoti į dainą.

„Supratau, kad meilė turi visus amžinybės požymius: ar anksčiau, ar dabar – įsimylėję žmonės jaučiasi lygiai taip pat, it pakylėti nuo žemės“, - šypsosi Valdas.

Pasiklausius kūrinio, anot Valdo, nekyla jokių abejonių: tai himnas meilei, per kurį ne vienas mylintis pasipirš, ir kuris skambės gražiausios meilės šventės – vestuvių metu – jauniesiems šokant pirmąjį šokį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.