Naujienų srautas

Muzika2020.05.07 22:00

Linksmieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ surengė specialų karantino koncertą: pamatykite įrašą

LRT.lt 2020.05.07 22:00

Humoro jausmo ir energijos nestokojantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nutarė pradžiuginti muzikos gerbėjus ir surengė savo karantininio koncerto transliaciją.

Ketvirtadienio vakarą „YouTube“ platformoje grupė surengė specialaus karantino koncerto transliaciją. Jos įrašą galite pamatyti čia:

Muzikantai pasistengė, kad žiūrovai šįvakar eitų miegoti gerai nusiteikę ir kvietė transliaciją žiūrėti su šypsena. „Šešios skirtingos scenos! Šviesų ir putų šou! Vienas ir tik vienintelis! Metų grupės metų koncertas!“ – skelbė koncerto anonsas.

Grupės sugrotas „Karantinas Live“ parodijuoja karantininius, namuose filmuotus koncertus, taip pat jame galima rasti įvairių gyviems koncertams būdingų stereotipų, atliktų namų sąlygomis.

Maždaug pusvalandžio trukmės pasirodyme - grupės kūriniai „Tvanas balaganas“, „Mažulė“, „10 000 láikų“, „Į Venesuelą“, „Daug ir greitai“.

Praėjusiais metais „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido albumą „Nieko nereikia daryt“, o šiemet buvo išrinkti metų grupe M.A.M.A. ir radijo stoties „Lietus“ apdovanojimuose „Aukso lašas“.

Ir nors muzikantų planus pavasarį surengti koncertų turą „Artūras“ pakoregavo karantinas, prieš kelias savaites jie išleido dainai „Artūras“ nufilmuotą ir, kaip visuomet, puikų vaizdo klipą, o šįvakar sugrįžo pas klausytojus su karantininiu koncertu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą