Naujienų srautas

Muzika2020.02.26 14:04

Pamatykite kitokį eurovizinį šokį: žinomas duetas sukūrė naują choreografiją „The Roop“ dainai

LRT.lt 2020.02.26 14:04

Žinomas pramoginių šokių profesionalų duetas „Ustin & Ieva“ įsitraukė į „Eurovizijos“ karštinę.

Įsimintiną choreografiją pagal žymiausius kūrinius statanti ir šimtų tūkstančių ar net milijonų peržiūrų savo „YouTube“ kanale sulaukianti pora, pernai laimėjusi TV projektą „Šokio revoliucija“, nusprendė sukurti savo šokio versiją šių metų „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojų The Roop dainai „On Fire“.

„The Roop“ daina mus sužavėjo jau nuo pat pirmos „Eurovizijos“ atrankos. Kadangi kartu žiūrėjome atranką, nė neabejojome, kad ši daina turi laimėti. Be to, grupės šokėjai Miglė Praniauskaitė ir Marijanas Staniulėnas yra mūsų artimi draugai.

Tai buvo dar viena priežastis palaikyti šią dainą viso konkurso metu. Apie šokio kūrimą jau galvojome „Eurovizijos“ atrankų metu – juk būtų smagu palaikyti saviškius. Kai ši daina nugalėjo, tvirtai apsisprendėme savo palaikymą išreikšti šokio kalba. Mūsų šokis yra skirtas būtent tam, kad parodytume, jog palaikome savo šalį. Šia daina mes tikrai tikime ir skatiname visus lietuvius patikėti”, − apie šokio idėją pasakoja duetas.

Tiek Ieva, tiek Justinas įsitikinę „The Roop“ dainos sėkme didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.

„Pati daina nuo pat pirmos sekundės sužavi, turi savyje kažkokį ,,kabliuką”, ją išgirdus norisi judėti. Niekas neabejoja, kad labai stipri šio pasirodymo pusė – šokis. Didžiulėje scenoje dėmesį visuomet pritraukia veiksmas, žiūrovui patinka, kai yra į ką pažiūrėti, o šios dainos judesiai tikrai įsimintini, juk ne veltui atrankos finalo metu visi „Žalgirio“ arenoje esantys žmonės šoko kartu su atlikėjais.

Būtent dėl to į savo šokį mes taip pat įtraukėme šiuos judesius. Norime, kad visa Lietuva šoktų kartu ir palaikytų šią nuostabią dainą”, − sako „Ustin & Ieva“.

Šokėjų duetas neatmeta galimybės kitąmet ir patys su atlikėju ar grupe pasirodyti „Eurovizijos“ atrankoje. Iki šiol daugiau pagal užsienio hitus choreografiją stačiusi pora nuo šiol savo kanale planuoja dalintis daugiau šokių, sukurtų pagal tautiečių muziką.

„Tikrai norime pradėti daugiau kurti pagal lietuvių kurtą muziką, ne tik pasaulio hitus. Todėl „The Roop“ daina mus tikrai įkvėpė tą padaryti. Mūsų abiejų muzikos skonis yra toks pat – mums visiškai nesvarbu ar tai popmuzika, ar lyrinė, ar techno, jei daina ,,kabina“, mes privalome sukurti šokį. Tad dainos, pagal kurias kuriame šokius, yra būtent tos, kurių mes ir klausomės. Juk būtent tada, kai daina patinka, tu gali geriausiai perteikti savo mintis”, − sako duetas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi