Muzika

2019.11.11 12:31

Antradienį – ypatingas „Bix“ koncertas: legendinės dainos suskambės kitaip

LRT.lt2019.11.11 12:31

Legendinė grupė „Bix“ kviečia savo gerbėjus į akustinį koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Lapkričio 12 d., antradienį, visiems puikiai pažįstamos grupės dainos suskambės akomponuojant fortepijonui, vibrafonui, marimbai ir kitiems instrumentams.

„Ypatinga vieta, ypatingas koncertas, ypatinga publika. Nekantraujame susitikti su savo gerbėjais“, – sako grupės nariai.

Koncerte skambės ne tik grupei „Bix“ neįprasti instrumentai, bet ir talkins pritariantys vokalai. To grupės istorijoje dar nėra buvę. Koncertas bus įrašinėjamas ir vėliau atgims išskirtiniame muzikos albume.

Koncerto žiūrovų laukia ne tik išskirtinio garso, bet ir įspūdingo vaizdo reginys. „Bix“ didelį dėmesį skiria Šv. Kotrynos bažnyčios apšvietimui – kiekviena daina turės savo vaizdą, muziką lydės vizualizacijos.

„Šis koncertas bus kitoks, nei yra įpratę „Bix“ gerbėjai. Laukia jaukus, šiltas vakaras. Ypatinga bažnyčios atmosfera, naujas dainų skambesys ir įspūdingos šviesos. Į šį koncertą verta užsukti ne tik „Bix“ gerbėjams. Koncerte naujai suskambės legendinės grupės dainos, puikiai pažįstamos daugumai lietuviškos muzikos mylėtojų“, – kalba grupės lyderis ir dainų tekstų autorius Saulius Urbonavičius-Samas.

Nors „Bix“ gerbėjai žino, kad grupės koncertuose netrūksta šokių ir beprotiško išsidūkimo, šį kartą viskas bus kitaip. Laukia jaukus, šiltas ir bendravimo pilnas koncertas.

„Žinoma, „Bix“ energetika niekur nedings. Neįmanoma jos panaikinti. Nustebinsime žiūrovus išskirtinėmis aranžuotėmis, dainos suskambės kitaip ir labai netikėtai“, – apie būsimą koncertą pasakoja S. Urbonavičius-Samas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt