Muzika

2019.10.28 14:27

Po 6 metų pertraukos grupė „Pikaso“ gerbėjams dovanoja naują albumą

LRT.lt2019.10.28 14:27

Pirmadienį pasirodė naujausias „Pikaso“ albumas „Nesam šventuoliai“.Po šešerių metų pertraukos išleistas 14-os naujausių dainų rinkinys žymi kelis naujus puslapius grupės istorijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kūriniai įrašyti esant dabartinei „Pikaso“ sudėčiai – Valdo, Haroldo ir Roko. Naujojo albumo išleidimas sutapo su šiuo metu vykstančio jubiliejinio 20-mečio turo anšlaginiais koncertais.

Naujojo albumo pavadinimą neatsitiktinai reprezentuoja didžiausio klausytojų dėmesio ir milijoninių peržiūrų „Youtube“ sulaukusi daina „Nesam šventuoliai“.

Į naujausią albumą pateko ir beveik 8 milijonų peržiūrų „Youtube“ sulaukusi daina „Padovanok“, atlikta kartu su dainininke Irūna. Dainos „Viena žinau“ įrašyme dalyvavo ir grupės „Brainstorm“ gitaristas.

„Pikaso“ išlieka ištikima savo kūrybinei krypčiai – dainuoti apie amžinas vertybes, jausmus, santykius, meilę. Tęstinumą atspindi tokie albumo kūriniai kaip „Paskutinį kartą“, „Kritome“, „Tu ne mano“, „Jeigu meilė pasibels“, „Man reikia visko daugiau“, „Paliksiu žinutę“, „Apetitas“, „Puolęs angelas“, „Aš ir tu“ ir kt.

Naują albumą išleidę „Pikaso“ vaikinai lapkritį tęsia 20-mečio koncertų turą: lapkričio 8 d. susitikimas su gerbėjais vyks Kaune, lapkričio 9 d. – Jonavoje, lapkričio 14 d. – Marijampolėje, lapkričio 17 d. – Mažeikiuose.

„Ramūnas Zilnys kalbina“. 20-mečio koncertus surengsianti grupė „Pikaso“: turime atsirinkti dainas, kad pasirodymas netruktų 5 valandas