Muzika

2019.10.24 13:33

Egidijus Dragūnas apie artėjantį koncertą Vilniuje: bus kuriamas akvariumo efektas

LRT.lt 2019.10.24 13:33

Svarbiausiems šįmet pasirodymams besiruošiantis Egidijus Dragūnas su grupe SEL atskleidžia vis daugiau detalių apie naujos koncepcijos šou. Išskirtinis koncertas gruodžio 13 dieną rengiamas Vilniaus publikai, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre.

Netradicinėje erdvėje E.Dragūnas šou norėjo surengti jau seniai ir dėl to visai grupės komandai teko gerokai pasukti galvas, kad nustebintų efektingų šou išlepintus gerbėjus. Pasak Egidijaus, pasirodymas Vilniuje bus toks, kokio sostinėje dar jis nėra rengęs, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šiais metais pasirinkome ypatingą erdvę. Koncerte galės apsilankyti ribotas skaičius lankytojų – vos 6000-7000. Pasirodyme bus panaudota 130 lazerių ir specialios projekcijos. Jei kažkas tikisi šiame šou linksmintis didelėje erdvėje, turiu pasakyti, kad ruoštųsi kiek kitokiems įspūdžiams. Bus kuriamas akvariumo efektas“, – apie šou Vilniuje pasakojo E.Dragūnas.

Pasak SEL lyderio, koncertas Vilniuje išsiskirs dar ir tuo, kad čia bus net 12 specialių VIP erdvių, o dar viena turės kitokį išskirtinumą.

„Kiekviena VIP erdvė talpins tik po 12 žmonių, tiek žmonių galės stebėti koncertą specialioje zonoje, prie staliukų. Iš viso tokių erdvių bus 12. Taip pat bus ir superVIP zona, kuri bus įkurta virš scenos, todėl žmonės galės itin patogiai stebėti šou iš viršaus“, – apie naujienas kalbėjo SEL koncertų turui besiruošianti garsenybė.

Iš viso SEL šiais metais dar rengs 3 pasirodymus Lietuvoje: gruodžio 13 dieną koncertuos Vilniuje, 21 dieną – Kaune, 25 dieną – Šiauliuose. O artimiausias grupės pasirodymas rengiamas lapkričio 2-ąją, Dubline, Airijoje.