Muzika

2019.10.01 11:32

GJan pristato dainą „Ruduo“: vaizdo klipe – netikėtas atlikėjos įvaizdis

LRT.lt2019.10.01 11:32

GJan pristato naują dainą „Ruduo“ ir jos elegantišką vizualizaciją, kuri savyje slepia daug gilesnę mintį nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Ruduo“ – paskutinė daina, kurią GJan gerbėjams dovanoja prieš pirmojo lietuviško albumo pristatymo koncertą, rašoma pranešime spaudai.

Naujo kūrinio vizualizacija – tarsi kaltinamojo apklausa, kokią esame įpratę regėti filmuose. Tačiau dainininkė sako, kad tai daug daugiau nei paprastas monologas nebyliam klausytojui-tardytojui.

„Daina yra apie nemokėjimą paleisti, tarsi strigimą emociniame kalėjime. Visa patalpa, kurioje vyksta veiksmas, šalta, niūri, metalinėmis sienomis ir durimis. Tačiau, galų gale, daina ir istorija užsibaigia pagijimu ir išsilaisvinimu. Tą labai aiškiai simbolizuoja mano herojės išnykimas“, – pasakoja GJan.

Daina pareikalavo elegantiškos, branda dvelkiančios vizualizacijos. GJan šypsosi: toks įvaizdis jai nėra būdingas, tačiau buvo labai įdomu save išvysti naujame amplua.

GJan pasakoja, kad pasirengimas pirmojo lietuviško albumo pristatymui vyksta labai intensyviai. „Nepameluosiu, su tuo koncertu gulame ir keliamės. Dar nei į vieną pasirodymą nesudėjome tiek savo vidinių ir išorinių jėgų. Tikimės, žmonės tai pajus“, – sako ji.

Kol GJan rengiasi didžiausiam savo koncertui, jos lietuviški kūriniai renka milijonines peržiūras internete. Prieš pusantro mėnesio pasirodžiusi „Neleisk man užmigt“ perkopė pirmąjį milijoną, „Karaliai“ – 2,5 milijono, o „Melagė“ muša visus rekordus ir artėja prie šeštojo milijono. GJan „Youtube“ kanalas – trečias pagal populiarumą atlikėjo iš Lietuvos muzikos kanalas mūsų šalyje.

GJan pirmo lietuviško albumo pristatymo koncertas – spalio 24 d. Vilniuje, „Cozy by Siemens“ arenoje.