Naujienų srautas

Muzika2019.09.09 16:53

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia naujus koncertus: laukia didžiausias pasirodymas istorijoje

LRT.lt 2019.09.09 16:53

Scenos padūkėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ dalinasi puikiomis naujienomis ir skelbia net tris papildomus savo turo „Nieko nereikia daryt“ koncertus. Prie jau paskelbtų pasirodymų lapkritį Palangoje ir Vilniuje grupė prijungia tris naujas datas Alytuje, Kaune ir Šiauliuose.

Turo metu muzikantai pristatys savo naujausią albumą „Nieko nereikia daryt“, kurį išleis spalio pabaigoje, ir koncertuose atliks žinomiausias bei smagiausias savo dainas. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ turą Lietuvoje pradės spalio 31 dieną Alytaus miesto teatre, lapkričio 2 dieną pasirodys Palangos koncertų salėje.

Lapkričio 9 dieną grupė lankysis Kaune, atsinaujinusioje „Renginių oazėje“. Lapkričio 17 dieną surengs didžiausią solinį koncertą savo istorijoje, kuris įvyks koncertų salėje „Compensa“ Vilniuje, o lapkričio 24 dieną turą užbaigs Šiauliuose, „Saulėje“.

Albume „Nieko nereikia daryt“ muzikos gerbėjai ras vienuolika naujų grupės dainų, tarp kurių šiemet išpopuliarėjusias „Mažulė“ ir „Mangai“. „Labai džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių galės nieko nedaryt, tik ateit į mūsų turo koncertą savo mieste. Na, o švente pasirūpinsim mes“, – šypsosi muzikantai.

Rugpjūtį aplankę muzikos festivalius Latvijoje ir Kinijoje, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ne tik repetuoja programą savo naujo albumo pristatymo koncertams Lietuvoje, bet ir ruošiasi gastrolėms Indijoje, į kurias išvyks rugsėjo pabaigoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi