Muzika

2019.09.05 11:13

LRT.lt studijoje – GJan apie artėjantį didžiausią koncertą ir naują albumą

LRT.lt 2019.09.05 11:13

Ketvirtadienio rytą tiesioginėje portalo LRT.lt transliacijoje lankėsi atlikėja GJan. Viena populiariausių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų tiesioginiame eteryje papasakojo apie naująjį savo albumą, kurį ketina išleisti šį rudenį, ir jo pristatymo koncertą, kuris spalio 24 dieną įvyks Vilniaus „Siemens“ arenos „Cozy“ erdvėje.

Pokalbio su GJan įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. GJan: metai, prasidėję nuo netekčių, griūčių ir vagysčių, sukasi visai kita linkme

Praėjusį mėnesį GJan pristatė naujausią savo lietuvišką dainą „Neleisk man užmigt“ ir jos jausmingą vizualizaciją.

Tai dar viena daina iš rudenį pasirodysiančio pirmojo GJan lietuviško albumo, kuris bus pristatytas Vilniuje. Spalio 24 dieną vyksiantis koncertas taps pačiu didžiausiu ir įspūdingiausiu visoje GJan muzikinėje biografijoje.

„Labai tikimės iki spalio stipriai nepražilt“, – pajuokauja GJan. Žinant, kaip perfekcionistiškai ji rengiasi kiekvienam savo pasirodymui, galima tik įtarti, kiek jėgų ir pastangų jau dabar įdedama į būsimąjį koncertą.

Kiekvienas GJan kūrinys turi originalią žinutę, kurioje, kai įsigilini, gali atpažinti ir save. Nauja daina „Neleisk man užmigt“ kalba apie vieną svarbų kiekvienos poros santykių momentą, kuris dažnai kasdienybės rutinoje praslysta nepastebėtas.

„Kurdama šią dainą turėjau omeny tą laiką, kai vienas iš partnerių pradeda pamiršti tai, kas iš tiesų jį laiko poroje. Galima sakyti savotiškai „užmiega“. Tuomet principai tampa svarbesni už kitą žmogų ir gali sugriauti viską. Jei kitas galėtų tau priminti, tai ką spėjai pamiršti, gal atsipeikėtum ir vėl imtum pastebėti savo santykių gražiausias puses ir vertybes?“ – pasakoja GJan.

„Neleisk man užmigt“ – penktoji GJan lietuviška daina. Visos iki šiol išleistos tapo itin populiarios internete ir renka milijonines peržiūras. Populiariausioji – „Paskui tave“ – jau turi daugiau nei 6 milijonus, jai ant kulnų lipa „Melagė“ su 5,5 milijono. Jos visos taps naujojo lietuviško albumo dalimi.

Dainininkė sako, kad albumas jau baigtas kurti. Iki spalio 24 d. belieka tik užbaigti ir sutvarkyti įrašus. „Labai laukiame albumo pristatymo koncerto ir tikimės ten susipažinti su visais, kurie klausosi mano dainų internete“, – sako pirmąjį tokį didelį solinį pasirodymą rengianti GJan.