Muzika

2019.06.19 11:31

„Pikaso“ narys Valdas pristato solinę dainą „Kurortas“: išgirdus ją, norėsis lėkti į Palangą

LRT.lt2019.06.19 11:31

Kol lietuvių poilsiautojai kaip įmanydami liaupsina užsienio kurortus, vardindami jų privalumus, Lietuvos pajūris lieka nepelnytai užmirštas.

Kol lietuvių poilsiautojai kaip įmanydami liaupsina užsienio kurortus, vardindami jų privalumus, Lietuvos pajūris lieka nepelnytai užmirštas.

Nors, tiesą sakant, niekas negalės ginčytis: nepaprastai gražus smėlio paplūdimys, kurio pasigendame išvykę svetur - lietuviško pajūrio kurortų vizitinė kortelė.

Būtent apie mūsų, lietuvišką vasaros kurortą, grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius ir sukūrė dainą.

„Realiai daina ir yra apie Palangą – mūsų kurortą, kuriame taip pat galime ir pasideginti, ir šauniai praleisti laiką, patys susikurti gerą nuotaiką, pasigrožėti įspūdingais saulėlydžiais, pasitikti ryto saulę, sutikti naują meilę ar dar kartą įsimylėti savo antrąją pusę“, - šypsosi atlikėjas ir kūrėjas.

Paklaustas, ar dar viena autorinė daina nėra tam tikras ženklas, kad Valdas ir grupė „Pikaso“ netrukus pasuks skirtingais keliais, kūrybingas muzikantas atsakė: „Jokiu būdu ne. Ir pasaulinėje, ir Lietuvos muzikinėje praktikoje  yra ne vienas atvejis, kai dainininkai koncertuoja ir vieni, ir su grupėmis.

Asmeniškai man solo karjera padeda labiau atsiskleisti kaip kūrėjui ir solo atlikėjui, o koncertuodamas kartu su grupe „Pikaso“ įgyju tarsi dar vieną muzikinį veidą, dar vieną šansą parodyti ir kitą savo muzikinę pusę. Be to, kuo daugiau pasirinkimo – tuo geriau klausytojams“.

Ir, tarsi paptvirtindamas savo žodžius, Valdas pažvelgia į kalendorių: vasarą visi savaitgaliai užimti koncertuojant su grupe „Pikaso“, o likusios savaitės dienos skirtos solo kūrybai.

O kada į lietuvišką kurortą? „Kol kas jame esu tik dainoje, - nusijuokia atlikėjas. - Bet būtinai nuvažiuosiu prie Baltijos jūros. Juolab, kad ši vasara mus išties lepina puikiu oru!”

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt