Naujienų srautas

Muzika2019.06.12 10:17

Ingos Jankauskaitės vasaros koncertuose pasirodys ir Jurijus Veklenko

LRT.lt 2019.06.12 10:17

Šią vasarą talentingoji Inga Jankauskaitė surengs du didelius koncertus Palangoje ir Trakuose.

Čia garsi moteris pristatys visai neseniai išleistą albumą „Mano vienintelis“ bei kitas gerai žinomas jos dainas. Iki pirmojo koncerto Palangos koncertų salėje liekant vis mažiau laiko, Inga atskleidžia, kad kartu scenoje su ja pasirodys ir bendrą kūrinį pristatęs šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko.

Vasara I. Jankauskaitei bus tikrai įsimintina, ji surengs net du didžiulius solinius koncertus – birželio 22 d. Palangos koncertų salėje bei liepos 19 d. Trakų pilies kieme.

Dar anksčiaumoteris yra pranešusi, kad būsimuose koncertuose pristatys albumą „Mano vienintelis“, tačiau žada ir naujienų. Viena tokių – visai neseniai pristatytas duetas kartu su „eurovizinininku“ Jurijumi.

„Man didelė garbė ir atsakomybė scenoje stovėti kartu su tokia talentinga moterimi kaip Inga. Džiaugiuosi, kad tiek Palangoje, tiek Trakuose galėsime atlikti bendrą mūsų kūrinį „Skirtingi pasauliai“. Labai laukiu šių koncertų“, – teigia Jurijus.

Naujuoju scenos partneriu džiaugiasi ir pati Inga. Jos teigimu, dvejuose koncertuose kūrinys „Skirtingi pasauliai“ gyvai nuskambės pirmą kartą.

„Duetai man labai patinka! Ir vasara patinka! Ir Jurijus! O ši daina, taip netikėtai gimusi, puikiai tinka ir jam ir man vasarai. Tai mudu sau patyliukais ruošiam kitokią versiją, nei skamba radijo stotyse. Laukiu susitikt ir pasimėgauti tuo“, – atvirauja moteris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi