Lietuvoje

2019.02.05 21:37

G. Nausėdos žmona: pagrindinis pasikeitimas, kad mūsų šeima daugiau atsiveria visuomenei

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.02.05 21:37

Ekonomistas, pretendentas į prezidentus Gitanas Nausėda antradienį atidarė rinkimų štabą, pristatė komandą ir rinkimų kampanijos šūkį. Apklausose pirmaujantis Gitanas Nausėda, pasak politologų, turi geriausius šansus patekti į antrąjį rinkimų turą.

Paklaustas, ar lengvai jau randa savo štabą, kandidatas kalbėjo: „Jau lengvai žinokit. Iš karto lengvai radome, nes Pylimo gatvė visiems neklaidi, plati, beje. Štabo vietą rinkomės iš kelių variantų, buvo įvairių, bet šitas variantas mums labiausiai tiko savo patogia dislokacija“.

Savo ruožtu ištikimiausias G. Nausėdos komandos narys, ekonomisto žmona Diana Nausėdienė, sako, kad pastaruoju metu patiria vis naujesnių iššūkių.

„Tiesiog aš vyrą mažiau matau dabar namuose, natūralus pasikeitimas. O jei pagalvoti, pagrindinis pasikeitimas yra tame, kad daugiau mūsų šeima atsiveria visuomenei, mes ankščiau gyvenom privatų gyvenimą“, – kalbėjo kandidato žmona Diana Nausėdienė.

Gitanas Nausėda apklausose pirmauja. Jis turi geriausius šansus patekti į antrąjį rinkimų turą, sako politologas Tomas Janeliūnas.

Ingridos Šimonytės ir Sauliaus Skvernelio reitingai panašūs. Pasak politologo, kuris iš jų rungtųsi antrajame ture, kol kas prognozuoti sudėtinga.

Plačiau – Algirdo Igoriaus reportaže.