Lietuvoje

2019.01.03 07:41

Iš Kauno klinikų išleistam ir mirusiam vyrui buvo atlikti visi reikalingi tyrimai

Loreta Mačiulienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.01.03 07:41

Po medikų apžiūros – netikėta mirtis. Kauno klinikų teritorijoje rastas paskutinę praėjusių metų dieną iš ligoninės Skubios pagalbos ir traumų skyriaus paryčiais paleisto ir kelias dienas ieškoto 60 metų vyro kūnas. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, įvykio aplinkybes aiškinasi ir klinikų medikai. Trečiadienį jie teigė, kad žmogaus laikyti ligoninėje nematę priežasčių.

Į skubios pagalbos ir traumų skyrių kaunietis paskutinę praėjusių metų naktį atvežtas greitosios automobiliu. Vyras sakė patyręs traumą –  susimušęs krūtinę ir galvą, skundėsi, kad svaigsta galva, sutriko pusiausvyra.

„Mama jį paliko priėmimo skyriuje, jam buvo daromi tyrimai ir turėjo būti padaryti sprendimai, kur toliau bus gydomas ar gal važiuos namo. Mes jį išvežėme, nes jis jautėsi labai prastai“, – teigia mirusiojo dukra Julija Šeiko.

Kaip tikina gydytojai, buvo atlikti tyrimai, tačiau jie neparodė kažkokių sutrikimų.

„Buvo atlikti tyrimai, tokie kaip galvos kompiuterinė tomografija, kraujo tyrimas, pilvo ultragarsas, krūtinės ląstos rentgenograma, kardiograma ir nebuvo jokių indikacijų žmogui likti ilgiau Skubios pagalbos skyriuje ir jis pats išvyko iš Kauno klinikų. Jis pats norėjo išvykti“, – tikina Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus vadovas Linas Darginavičius.

Ankstų rytą iš klinikų išleistas vyras namų nepasiekė. Rytą jo ėmė ieškoti pasigedę artimieji. Trečiadienį pareigūnai kartu su Kauno klinikų apsaugos darbuotojais vyro kūną rado ligoninės teritorijoje. Pirminiais duomenimis – be išorinių smurto žymių.

„Dieną, anksti ryte, mamai nuvažiavus pasiimti jo iš klinikų, ji sužinojo, kad klinikose jo nėra. Esam šokiruoti situacijos, kad galiausiai tėtis rastas už poros metrų, gal keliasdešimt, galima sakyti, nuo Priėmimo skyriaus“, – sako J. Šeiko.

Kauno pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, mirties priežastį ir įvykio aplinkybes aiškinasi ir speciali Kauno klinikų  komisija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt