Lietuvoje

2018.12.12 16:46

R. Karbauskis apie S. Skvernelio kreipimąsi į specialiąsias tarnybas: įvardinti grėsmę keliantys asmenys

LRT.lt2018.12.12 16:46

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis teigia esantis susipažinęs su premjero Sauliaus Skvernelio kreipimusi į specialiąsias tarnybas. Anot jo, šiam rašte įvardintos konkrečių asmenų, kurie kelia grėsmę, pavardės.  

„Aš skaičiau tekstą, kuris turi grafą „slaptai“, kuris rodo, kad S. Skvernelis kreipiasi į tarnybas pagrįstai. Tai yra grėsmė nacionaliniam saugumui, akivaizdžiai įvardinti asmenys, kurie tą grėsmę sukelia“, – trečiadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis tvirtino, kad tarnybos į premjero raštą turėtų reaguoti labai atsakingai.

„Aš manau, kad premjeras nėra tų tarnybų darbuotojas, nežino, kaip tarnybos viena kitą informuoja, bet pats, gavęs tokią informaciją, kreipėsi į visas tarnybas. Aš taip pat tą padaryčiau“, – komentavo R. Karbauskis.

Jis neatskleidė, ar S. Skvernelio kreipimesi į specialiąsias tarnybas, minimi politikai.

LRT.lt primena, kad praėjusią savaitę ministras pirmininkas S. Skvernelis pranešė turintis konservatorių planą, kaip nuversti „valstiečių“ valdžią ir Seime prabilo apie galimą Kremliaus įtaką TS-LKD.

„Kreipsimės į tarnybas, nes tai, kas daroma mūsų kolegų, atrodo, kad yra Kremliaus politikos vykdymas ir yra abejonių, ar nėra sąsajų su Rusijos specialiosiomis tarnybomis. Manau, kad mūsų specialiosios tarnybos tai atsakys. Tokių prielaidų galima daryti“, – Seime, vyriausybės valandos metu, kalbėjo S. Skvernelis.

Antradienį premjeras patikslino, kad į specialiąsias tarnybas kreipėsi ne dėl konservatorių, o dėl „šalyje vykstančių“ procesų“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.