Lietuvoje

2018.08.25 22:42

S. Skvernelis prasitarė apie savo ketinimus prezidento rinkimuose

lrytas.lt2018.08.25 22:42

Saulius Skvernelis dalyvaus prezidento rinkimuose. Tuo beveik įsitikinęs žurnalistas ir laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis, kuriam premjeras prasitarė apie savo ketinimus.

Apie tai E. Jakilaitis informavo socialinio tinklo paskyroje.

„Viena intriga mažiau. Manau, kad jau yra dar vienas ir gana realus kandidatas į prezidentus – Saulius Skvernelis. –  „Facebook“ paskyroje rašo ir premjerą S. Skvernelį cituoja E. Jakilaitis. – Jis beveik aiškiai tai pasakė mudviems kalbantis Laisvės piknike“.

Saulius Skvernelis apie tinkamumą būti prezidentu: „Aš esu beveik dveji metai ministras pirmininkas, o tai yra neįkainuojama patirtis, kurios neįgysi, nepaskaitysi. Tai yra patirtis, kad pats esi atsakingas už savo darbą, už savo poziciją, už savo priimtus sprendimus ir milžinišką darbo krūvį. O pozicija, apie kurią mes kalbame, yra lengvesnė, paprastesnė, tad jeigu tą reikėtų daryti, aš nesuabejočiau ir imčiausi tokios atsakomybės“.

Prieš keletą savaičių, S. Skvernelis, žurnalistų paklaustas, ar dalyvaus prezidento rinkimuose, teigė, kad sprendimą jau priėmė, tačiau tąkart atskleisti jo nepanoro.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.