Naujienų srautas

Lietuvoje2018.05.21 09:32

NATO naikintuvai penkis kartus kilo palydėti Rusijos orlaivių

LRT.lt 2018.05.21 09:32

Praėjusią savaitę NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai  penkis kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, praneša Krašto apsaugos ministerija (KAM).

Gegužės 14 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį  IL-20,  skridusį iš Rusijos Federacijos (RF) žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Skrido be radiolokacinio atsakiklio, su regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Gegužės 14 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du orlaivius SU-24, skridusius iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Skrido be radiolokacinio atsakiklio, skrydžio plano neturėjo, su RSVC radijo ryšio nepalaikė.

Gegužės 15 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį AN-124, skridusį  iš Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, skrydžio planą neturėjo,  su RSVC radijo ryšį palaikė.

Gegužės 17 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį  IL-20,  skridusį iš Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Skrido be radiolokacinio atsakiklio, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Gegužės 17 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį An-72, skridusį iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Skrido su įjungtu  radiolokaciniu atsakikliu, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą neturėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi