Naujienų srautas

Lietuvoje2018.02.08 10:30

„Siemens“ arena jungiasi prie akcijos „Keliu vėliavą“

LRT.lt 2018.02.08 10:30

Vilniaus „Siemens“ arena jungiasi prie visuomeninės socialinės akcijos „Keliu vėliavą“ ir jau vasario 10-osios, šeštadienio, vakarą nušvis Lietuvos trispalvės spalvomis. Taip arena pradės šventinę renginių savaitę, kurią lydės ir daugiau šalies atkūrimo šimtmečiui pažymėti skirtų staigmenų žiūrovams, rašoma pranešime spaudai.

„Džiaugiamės, kad šiemet gimė graži iniciatyva, kviečianti iškelti vėliavą. Vos apie ją išgirdome, žinojome, kad būtinai būsime jos dalimi – juk „Siemens“ arena svarbi ne tik Vilniaus miestui, bet ir visai šaliai. Čia pramogauti renkasi tūkstančiai lietuvių ir svečių. Tad sieksime, kad areną nuspalvinsianti vėliava matytųsi iš toli ir būtų simbolis, visą savaitę primenantis apie Lietuvos gimtadienį“, – pranešime cituojamas „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis. 

Planuojama, kad geltona, žalia ir raudona spalvomis „Siemens“ arena nusidažys šeštadienį, apie 18 val. vakaro, kuomet visiškai sutems. Trispalve arena švies tamsiuoju paros metu visą savaitę, iki vasario 16 d., kuomet šventinė savaitė pasieks kulminaciją.

Lietuvos gimtadienį vasario 16-ąją „Siemens“ arenoje žiūrovai kviečiami švęsti kartu su didingu istoriniu miuziklu „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Jau dabar žinoma, kad šis miuziklo parodymas bus kitoks nei kada rodytas anksčiau – jis prasidės miuzikle pasirodančių artistų atliekamu Lietuvos himnu. Per pertrauką žiūrovų lauks ypatinga saldi arenos dovana – valstybės šimtmečiu skirtas 100 kg tortas. 

Pirmasis Lietuvos atkūrimo šimtmečio renginys „Siemens“ arenoje vyks sekmadienį, vasario 11 d., kuomet ant parketo susitiks Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Į šią visuomet daug aistrų sukeliančią ir didžiulio krepšinio gerbėjų dėmesio sulaukiančią dvikovą susirinks pilna arena.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi